Doda zdradza dlaczego odmówiła wywiadu w VOX FM. Pierwsza Zmiana: Doda, my wciąż czekamy!

i

Autor: Facebook.com / Doda

Doda zdradza dlaczego odmówiła wywiadu w VOX FM. Pierwsza Zmiana: Doda, my wciąż czekamy!

2022-02-21 14:47

W sieci wrze! Doda odniosła się do słów, które padły podczas wizyty Darii Marx w studiu VOX FM. Jej zdaniem Pierwsza Zmiana prowokowała konflikt między nią a kandydatką do tegorocznego konkursu Eurowizji. W swoich mediach społecznościowych Doda powiedziała co sądzi o takim zachowaniu. Co na to Pierwsza Zmiana VOX FM? Przeczytaj!

Burza w sieci - Daria kontra Doda!

To miała być rozmowa z gościem w studiu, a skończyło się burzą w sieci! Pierwsza Zmiana VOX FM, przy okazji wywiadu z Darią Marx, kandydatką do Eurowizji, zacytowała wypowiedź Dody na temat artystki. Znana z ciętego języka Doda w jednej z rozmów pokusiła się o ocenę piosenki "Paranoia" oraz samej wokalistki. Zarzuciła Darii m.in. brak charyzmy. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

„Uważam, że ta piosenka jest świetna, jeśli chodzi o Eurowizję. Natomiast jeśli chodzi o występy na żywo, to no... nie do końca. Wszystko jest kwestią charyzmy i tego, czy przez te 3 minuty jesteś w stanie tak skupić uwagę kilkunastu krajów Europy, żeby widzowie nie odeszli od telewizora, a to nie jest łatwe. I dlatego mówię o Darii. Musi coś wymyślić i popracować nad swoim wizerunkiem, żeby poza piosenką, która jest bardzo „catchy” i masakrycznie wchodzi w łeb, to musi za tym jeszcze coś pójść. Po prostu musi"– powiedziała Doda w rozmowie z „Plotek.pl". W Pierwszej Zmianie VOX FM Daria Marx odniosła się do słów Dody. Co odpowiedziała? Zobacz w wideo poniżej.

Daria kontra Doda

Doda zdradza dlaczego odmówiła wywiadu w VOX FM

To właśnie te słowa w sieci wywołały lawinę i zmotywowały Dodę do zabrania głosu. Pierwsza Zmiana VOX FM chciała to umożliwić artystce, zapraszając ją do studia. Doda postanowiła jednak odnieść się do tego, co działo się w programie, w swoich mediach społecznościowych. "Przed chwilą leciały w VOX FM dziwne podśmiechujki, że nie chciałam przyjść do nich na wywiad. Zawsze chętnie przyjdę do VOX FM, ale nie do tego konkretnego dziennikarza, który wcześniej w wywiadzie z Darią prowokował ją, żeby coś złego na mnie mówiła" - stwierdziła Doda. Wyjaśniła też, że "jej doświadczenie życiowe podpowiada jej, że nie ma sensu pojawiać się w miejscach, gdzie nie ma dobrej atmosfery, a ludzie nie szanują siebie nawzajem". Natomiast nie wykluczyła, że pojawi się w radiu VOX FM przy innych okazjach.

Pierwsza Zmiana: "Doda, my wciąż czekamy!"

W całej sprawie głos zabrała również Pierwsza Zmiana VOX FM. "My zapraszaliśmy Dodę po to, by mogła odpowiedzieć na słowa Darii. Jeżeli Doda nie chce przyjść do Pierwszej Zmiany, bo nie uważa nas za poważnych dziennikarzy (zresztą słusznie), to zapraszamy do innego programu! Mamy wielu poważnych dziennikarzy, na pewno ktoś się u nas znajdzie. A poza tym Doda, my wciąż na Ciebie  czekamy!"  - to oficjalne stanowisko Pierwszej Zmiany VOX FM, która jak widać cały czas nie traci nadziei na spotkanie z gwiazdą.

 Daria i Pierwsza Zmiana VOX FM

i

Autor: VOX FM/Instagram.com/itsdariamarx Daria i Pierwsza Zmiana VOX FM

Pierwsza Zmiana to poranny program VOX FM, nadawany od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do 10:00. Jest prowadzony przez Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Pawła Pawelca. Panowie słyną ze specyficznego poczucia humoru. Często do programu zapraszają gwiazdy znane z przestrzeni publicznej, artystów muzyki disco, nagrywają własne wersje popularnych piosenek w ramach cyklu "Poranne Wyjce" i w charakterystyczny dla siebie sposób komentują polską rzeczywistość.