Doda zarzuca jej brak charyzmy.  „A ja na to, jak na lato odpowiada Daria Marx w VOX FM [WIDEO]

i

Autor: Instagram.com/dodaqueen/ Instagram.com/itsdariamarx Doda zarzuca jej brak charyzmy. „A ja na to, jak na lato" odpowiada Daria Marx w VOX FM [WIDEO]

Doda zarzuca jej brak charyzmy. „A ja na to, jak na lato" odpowiada Daria Marx w VOX FM [WIDEO]

2022-02-08 11:47

Daria Marx ze swoim hitem „Paranoia” powalczy o udział w Eurowizji. W jednym z wywiadów na ocenę piosenki oraz samej wokalistki pokusiła się Doda. Zarzuciła Darii m.in. brak charyzmy. Co na to piosenkarka? Zobacz w naszym wideo.

19 lutego telewizja publiczna pokaże koncert, podczas którego 10 artystów wykona na żywo swoje utwory, z którymi chcieliby reprezentować nasz kraj podczas tegorocznego Konkursu Eurowizji w Turynie. Wśród nich będzie m.in. Daria Marx z utworem „Paranoia”. Kawałek jest absolutnym hitem, zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w Best Liście VOX FM, doczekał się także wersji po polsku w wykonaniu Porannych Wyjców (do obejrzenia TU). Wszystko wskazuje na to, że Daria jest faworytką krajowych eliminacji. Co nie umknęło Dodzie. Wokalistka również chciała wziąć udział w konkursie, ale spóźniła się ze zgłoszeniem. Nie przeszkodziło jej to jednak w ocenie scenicznych dokonań Dari Marx.

ZOBACZ TEŻ: Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

„Uważam, że ta piosenka jest świetna, jeśli chodzi o Eurowizję. Natomiast jeśli chodzi o występy na żywo, to no... nie do końca. Wszystko jest kwestią charyzmy i tego, czy przez te 3 minuty jesteś w stanie tak skupić uwagę kilkunastu krajów Europy, żeby widzowie nie odeszli od telewizora, a to nie jest łatwe. I dlatego mówię o Darii. Musi coś wymyślić i popracować nad swoim wizerunkiem, żeby poza piosenką, która jest bardzo „catchy” i masakrycznie wchodzi w łeb, to musi za tym jeszcze coś pójść. Po prostu musi"– powiedziała Doda w rozmowie z „Plotek.pl".

Poprosiliśmy Darię Marx o komentarz do słów Dody. Co odpowiedziała w Pierwszej Zmianie VOX FM? Zobacz w wideo poniżej.

Daria kontra Doda

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.