Poranne Wyjce i „Paranoia” po polsku czyli „Twoja Stara” znów się wkurza. Daria: „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja

i

Autor: VOX FM Poranne Wyjce i „Paranoia” po polsku czyli „Twoja Stara” znów się wkurza. Daria: „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja"

Poranne Wyjce i „Paranoia” po polsku czyli „Twoja Stara” znów się wkurza. Daria: „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja"

2022-02-04 19:02

Poranne Wyjce VOX FM w szczytowej formie! „Paranoia” to hit, który Daria chce zaśpiewać na Eurowizji 2022, jednak wokalistka ma poważną konkurencję. W Polskiej wersji z alternatywnym tekstem kawałek nosi tytuł „Twoja Stara” i według słuchaczy VOX FM piosenka przygotowana przez Poranne Wyjce jest mistrzowska. Koniecznie zobacz WIDEO.

„Wróciłem z pracy i szukam bo chciałem teściowej puścić. Gdzie znajdę wasz hit?” – zapytuje jeden ze słuchaczy VOX FM na Facebooku. Tak, wszystko wskazuje na to, że „Paranoia”, którą przygotowały Poranne Wyjce skradła serca słuchaczy VOX FM bardziej niż oryginał. Mimo, że Daria nie zaśpiewała z Norbertem i Konradem - trzasnęła drzwiami i wyszła ze studia o czym piszemy TU - to przyznała -  „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja".  Fani VOX FM utwór „Twoja Stara” uznali za najlepszy kawałek Wyjców.

ZOBACZ TEŻ: Oni wyją, byś Ty nie musiał. Poranne Wyjce VOX FM śpiewają „Polski Ład”

- Wasza piosenka to sztos. Akurat miałam przyjemność słyszeć. Musicie koniecznie puścić w świat "Staraaaa".

- Piosenka Dari fajna ale wasza wersja jak zawsze superrrrr

- Super. Chyba to najlepsze wasze wykonanie. Daria miała rację mówiąc że trzeba mieć jajca żeby zrobić to tak jak wy zaśpiewaliście. Nr. 1.na listę przebojów Vox FM - komentowali internauci na Facebooku VOX FM.

Nie pozostaje nic innego, jak obejrzeć wycie zawodowe w wykonaniu Norberta i Konrada. Uwaga! Po obejrzeniu mogą pojawić się zakwasy od nadmiaru śmiechu. Oglądasz na własną odpowiedzialność. Zobacz wideo - Poranne Wyjce w utworze „Twoja Stara".

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]