Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

i

Autor: VOX FM Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

2022-02-04 11:30

Tego nikt się nie spodziewał. Daria ostentacyjnie opuściła studio VOX FM. Autorka hitu „Paranoia” była gościem Pierwszej Zmiany. Konrad i Norbert zaproponowali wokalistce udział w pewnym projekcie. „To jest jakaś paranoja, ja wychodzę” - odpowiedziała Daria. O co poszło?

Autorka hitu „Paranoia” była gościem poranka w VOX FM w piątek, 4 lutego. Widać i słychać było, że Daria dobrze czuje się w towarzystwie prowadzących Pierwsza Zmianę - Konrada i Norberta. Ale do czasu… W pewnym momencie padła propozycja by wokalistka dołączyła do Porannych Wyjców VOX FM. Zawodzenie chłopaków z Pierwszej Zmiany jest uwielbiane przez słuchaczy, dlatego na ten moment wszyscy czekali. Konrad z Norbertem napisali alternatywny tekst do największego hitu Darii. „Paranoia” Wyjców nosi tytuł „Twoja stara". Gdy piosenkarska to usłyszała powiedziała krótko: - „To jest jakaś paranoja, ja wychodzę” i opuściła studio VOX FM. Konrad z Norbertem zaskoczeni sytuacją próbowali ją zatrzymać ale nic z tego. Nową wersję hitu, który wokalistka chce wykonać na Eurowizji 2022, Poranne Wyjce zaśpiewały bez Darii (można obejrzeć TU). To jednak nie koniec historii. Po popisie wokalnym Konrada i Norberta - Daria wróciła do studia.

„Kochani, to był żart. Poszłam napić się kawy" - powiedziała wokalistka. Przyznała także, że podsłuchiwała, jak Poranne Wyjce „śpiewają". - „Żeby zaśpiewać tak publicznie, to trzeba mieć jaja" - powiedziała z uznaniem Daria.

W oczekiwaniu na najnowsze nagranie Porannych Wyjców przypominamy poprzedni - „Polski Ład" w wideo poniżej.

DARIA ODCINA SIĘ OD PORANNYCH WYJCÓW

QUIZ. Karnawałowy quiz muzyczny. Mega hity, ale pytania mogą mocno cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi zespół Boney M?