ZOBACZCIE SAMI

Dokopaliśmy się do PIERWSZEGO zdjęcia Skolima. Zanim był sławny skromność biła po oczach

2024-05-27 9:51

Konrad Skolimowski na przestrzeni ostatnich lat wyrósł na jednego z najpopularniejszych polskich wykonawców, który rokrocznie daje ogromną liczbę koncertów. Kiedyś nawet nie śnił o takiej karierze. Powoli jednak dążył do spełnienia marzeń. Był coraz pewniejszy siebie, odważniejszy i wiedział, czego naprawdę chce. Teraz chętnie pokazuje swoje luksusowe życie, jednak tak naprawdę zaczynał od zera. Jak wygląda pierwsze zdjęcie na profilu Skolima w mediach społecznościowych? Nie musieliście szukać, bo zrobiliśmy to za Was!

Skolim długo musiał pracować, by osiągnąć na ogromną popularność, ogromne zasięgi, a co za tym idzie móc realizować swoje marzenia, a także plany wynikające z potrzeby inwestowania ogromnych pieniędzy. Początkowo jego prywatny profil w mediach społecznościowych obserwowała garstka znajomych. To właśnie oni wspierali go dodają miłe komentarze. Konrad Skolimowski pierwsze zdjęcie na Instagramie opublikował 20 grudnia 2014 roku. Miał wtedy osiemnaście lat. Później zrobił sobie długą przerwę, bo kolejną fotografię dodał dopiero w lipcu 2015. Już wtedy realizował marzenia związane z aktorstwem. A co pokazał Skolim na pierwszym zdjęciu? Zobaczcie w naszej galerii!

Krzysztof Rutkowski: TAK WYGLĄDAŁ 23 lata temu! Niewiarygodne, jak się zmienił!

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Pierwsze zdjęcie Skolima - tak zaczynał w internecie

Skolim swoje konto na Instagramie założył w listopadzie 2013, ale dopiero po 13 miesiącach zdecydował się opublikować pierwsze zdjęcie. Wiadomo też, że artysta aż pięć razy zmieniał swoją nazwę konta, jednak nie można sprawdzić, jaką nazwę użytkownika miał na początku swojej instagramowej przygody.

Shazza 2024 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

Co widzimy na pierwszym zdjęciu Skolima? Aktor siedzi przed lusterkiem i pokazuje twarz po zrobionym makijażu. W oczy rzuca się stary model telefonu, jakim wykonywał zdjęcie w 2014 roku i dwie krótkofalówki. Konrad Skolimowski był zapewne przed zagraniem swojej roli w filmie lub serialu.