Shazza 2024 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

i

Autor: AKPA Shazza 2024 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

gwiazdy

Shazza 2024 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

2024-04-10 13:00

Kim jest Shazza? Kto to jest? Młode pokolenie niewątpliwie zadaje takie pytanie i poszukuje informacji w temacie legendy muzyki disco-polo. Jedna z najjaśniej świecących kiedyś gwiazd tego nurtu od lat robi furorę, dzieląc się przy tym ze swoimi fanami dużą dawką pozytywnej energii. Ile lat ma Shazza? Czy ma dzieci i męża? Na co jest chora Shazza? Poznajcie odpowiedzi na te i inne pytania już teraz.

Shazza 2024 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy, czyli wszystko, co najbardziej interesuje internautów. Właśnie te słowa wpisują w wyszukiwarkę poszukując informacji w temacie legendy polskiej sceny muzycznej. Kim jest Shazza? W dowodzie osobistym wpisane ma Marlena Magdalena Pańkowska. Urodziła się w Pruszkowie, a swoją muzyczną drogę rozpoczęła w latach 80. występując w zespole Toy Boys. Legendarna przedstawicielka muzyki disco polo jednak solowo osiągnęła największy sukces. Kultowe numery takie jak Baiao Bongo, Bierz co chcesz, Egipskie noce, czy chociażby Tak bardzo zakochani, robiły furorę na dyskotekach. Została mocno doceniona przez słuchaczy, czego efektem są dwie planynowe i cztery złote płyty. Wiele osób poszukuje pewnego tajemniczego zdjęcia Shazzy. Playboy, czyli magazyn dla dorosłych, niegdyś namówił królową disco polo na odważną sesję zdjęciową. 

Shazza 2024 - wiek

Ile lat ma Shazza w 2024? Wiek Marleny Pańkowskiej nie jest żadną tajemnicą. Urodziła się ona 29 maja 1967 roku, co oznacza, że obchodziła 57. urodziny. 

Shazza 2024 - choroba

Choroba Shazzy mocno namieszała jej w życiu. Gwiazda disco polo ujawniła w czerwcu 2022 roku, że walczy z chłoniakiem, czyli nowotworem krwi, który zajmuje węzły chłonne, szpik kostny, śledzionę oraz inne narządy. Artystka w telewizji śniadaniowej przyznała, że dowiedziała się o chorobie kilka lat temu. Przyznała, iż jechała wówczas na koncert, ale postanowiła sprawdzić swój organizm. Wykonała rezonans magnetyczny, a diagnoza powaliła ją z nóg. Shazza się nie poddaje, walczy, uczęszcza na terapię i ma dużo sił, by koncertować i dawać radość fanom.

Szpilki spiewają "Jesteś Szalona" zespołu Boys - tylko w VOX FM

Shazza 2024 - dzieci

Czy Shazza ma dzieci? Artystka nigdy dużo się nie wypowiadała na temat życia prywatnego. Zawsze chroniła swoich bliskich przed paparazzi i nie pokazywała swojej codzienności mediom. Wiadomo, że artystka nie ma dzieci, ale również nie miała męża. 

Shazza 2024 - rak

Shazza ma raka, czyli nowotwór, o czym poinformowała w Pytaniu na Śniadanie. W czerwcu 2022 mówiła o tym, że od kilku lat zmaga się z tą chorobą, ale dopiero teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć. Można powiedzieć, że ja nie miałam żadnych objawów. Robiłam kontrole badania. Jadąc na jeden z koncertów, wykonałam rezonans magnetyczny i się okazało, że jestem chora. Wynik na początku powalił mnie z nóg, ale jestem silną osobą, więc się zebrałam i wzięłam za siebie. Jestem silna i wierzę, że wszystko będzie dobrze, wspomina gwiazda.

Shazza 2024 - piosenki

Piosenki Shazzy od zawsze są wielkimi hitami. Wiele osób uważa, że to nieśmiertelne przeboje, które już zawsze będą idealnie się sprawdzać na weselach czy imprezach w rodzinnym gronie. W styczniu 1995 roku wydała kasetę pt. Baiao Bongo z tytułowym singlem. Latem tego samego roku pojawił się album pt. Egipskie noce, a krążek promowany był tytułowym utworem oraz singlem Bierz co chcesz. Zresztą właśnie ten drugi singiel uważany jest za ten najlepszy w karierze artystki. 1997 był kolejnym rokiem sukcesów supergwiazdy. Wydała płytę Tak blisko nieba, z której pochodzą utwory: Małe pieski dwa, Jestem zakochana, a także przeróbka hitu Abby, Hasta Manana. Shazza na początku lipca 2022 wydała utwór pt. Jackie, Jackie 2022. To utrzymany w nowoczesnym stylu utwór, który zebrał sporo pozytywnych opinii.

Shazza 2024 - wzrost

Ile wzrostu ma Shazza? Oficjalnie artystka nigdy nie podawała tej informacji. Gwiazda ma około 170 centymetrów wzrostu. 

Shazza 2024 - Playboy

Shazza w Playboyu zrobiła ogromną furorę. Na okładce magazynu dla dorosłych pojawiła się w marcu 2000 roku. Jej rozbierana sesja przyniosła ogromny sukces wydawniczy, sprzedając się w rekordowym nakładzie.

Shazza 2024 - koncerty

Koncerty Shazzy to duża dawka zabawy, głównie do kultowych hitów! Artystka udowodniła swój profesjonalizm i nieustannie, dobrą formę podczas imprezy Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli. Rozpiska koncertów nie jest oficjalnie udostępniona.

Shazza 2024 - partner

Czy Shazza ma męża? Shazza przez 10 lat tworzyła związek ze swoim kompozytorem, Tomaszem Samborskim. Jak kiedyś ujawniła w programie Między Kuchnią a Salonem w TVN połączyła ich muzyka: - Byliśmy kiedyś razem, ale czy to grzech? No byliśmy, facet jest przystojny. Najważniejszą rzeczą jest to, że poznaliśmy się i pokochaliśmy razem muzykę i to nas tak naprawdę połączyło - powiedziała z uśmiechem na twarzy. Potwierdzili również, że kiedyś byli parą, ale obecnie tak już nie jest. - Tak, jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy ciągle w pracy, w podróżach, naprawdę jestem zadowolona i cieszę się z takiego przyjaciela. 

Sonda
Shazza - czy lubisz twórczość ikony disco polo?
Listen on Spreaker.