Ile lat ma Shazza Wiek i data urodzenia piosenkarki disco-polo

i

Autor: AKPA Ile lat ma Shazza Wiek i data urodzenia piosenkarki disco-polo

Ile lat ma Shazza? WIEK i data urodzenia piosenkarki disco-polo

2022-08-05 18:42

Shazza jest jedną z największych gwiazd, w całej historii tego disco-polo w Polsce. Zaczynała w zespole, ale kilkanaście lat temu zdecydowała się solowo ruszyć przez morza i oceany swojej kariery. Ile lat ma Shazza? Kiedy się urodziła? Jaki ma przepis na wieczną młodość? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ile lat ma Shazza? Wiek i data urodzenia piosenkarki

Ile lat ma Shazza? Jaki jest wiek Shazzy? Należycie do grona osób, które głowią się w temacie, kiedy urodziła się Shazza? Jeśli tak, to idealnie trafiliście, bo odpowiedź na te pytania zadawane w przeróżny sposób podrzucamy na naszej stronie. Shazza uchodzi za prawdziwą legendę polskiej sceny disco-polo. W 2022 roku obchodzi 30-lecie swojej działalności dla dobra tego nurtu. W ciągu całej muzycznej kariery wydała kilka utworów, które odniosły ogromny sukces komercyjny. Wszystko zaczęło się w 1995, gdy wydała kasetę Baiao Bongo z tytułowym singlem. Kilka miesięcy później na drugim solowym krążku pojawił się megahit Bierz, co chcesz. Internauci nie mają wątpliwości, że to najlepsza piosenka Shazzy. Dwa lata później wydała utwory Małe pieski dwa, Jestem zakochana, a także przeróbkę hitu Abby, Hasta Manana. 

Shazza 2022 - wiek, choroba, dzieci, rak, piosenki, wzrost, koncerty, partner, Playboy

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Ile lat ma Shazza? Wiek i data urodzenia piosenkarki

Zawsze uśmiechnięta, profesjonalna i dzieląca się z publicznością pozytywną energią. Taka jest Shazza. Ile ma lat? Kiedy się urodziła? Trudno w to uwierzyć, ale ledwo co zaczynała swoją owocną karierę. Było to nie tak dawno, bo 30 lat temu. Piosenkarka disco-polo urodziła się 29 maja 1967 w Pruszkowie. Oznacza to, że w 2022 roku obchodziła 55. urodziny. Nie ma dzieci, a także nie wyszła za mąż. 

Defis koncerty 2022 - kiedy i gdzie wystąpi? Trasa koncertowa [DATY, MIASTA, BILETY]

Sonda
Shazza - czy lubisz twórczość ikony disco polo?