Dzieci na Pierwszej Komunii śpiewają piosenkę disco-polo. Szokujące nagranie

i

Autor: Pixabay / TikTok / cziksers/video/7096366745417436421 Dzieci na Pierwszej Komunii śpiewają piosenkę disco-polo. Szokujące nagranie

Dzieci na Pierwszej Komunii śpiewają disco-polo. Szokujące nagranie odkopane!

2023-04-04 7:54

Dzieci na Pierwszej Komunii mają wiele zadań. Niektórzy niosą chleb, wino i wodę, a jeszcze inni, podczas przyjmowania sakramentu czytają pismo święte. Wszyscy jednak muszą pokazać swoją miłość do Boga i można to robić w różny sposób. Oczywiście poprzez modlitwę, ale jak się również okazuje poprzez... śpiewanie disco-polowej piosenki! W kościelnych murach zabrzmiał megahit Ja dla Ciebie Ty dla mnie, pod którym podpisuje się zespół Classic. Nagranie przypominamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Disco Polo na Pierwszej Komunii - gdzie?
  2. Disco Polo na Pierwszej Komunii - komentarze
  3. Disco Polo na Pierwszej Komunii - filmik

Dzieci na Pierwszej Komunii śpiewają piosenkę disco-polo i to nie żart. Oprócz pieśni religijnych, psalmów, czytania Słowa Bożego, niespodziewanie najmłodsi parafianie zaczęli wykonywać przed ołtarzem piosenkę zespołu Classic. Głośno śpiewali, a w tle leciał podkład utworu.  Natomiast internauci tradycyjnie podzielili się na dwa obozy. Ci pierwsi nie kryli oburzenia taką formą, a drudzy natomiast chwalili zupełnie nowe podejście do celebrowania przyjęcia sakramentu. 

Disco Polo na Pierwszej Komunii - gdzie?

Dzieci zaśpiewały piosenkę disco-polo dokładnie rok temu i prawdopodobnie dlatego, że nadchodzi sezon komunijny internauci postanowili przypomnieć tę sytuację. Doszło do niej w Kościele św. Marii Magdaleny w Rozogach. Dzieciaki przed ołtarzem zaśpiewały słowa utworu grupy Classic "Jesteś dla mnie, a ja dla Ciebie, najjaśniejszą gwiazdą na niebie. A gdy tylko w twe oczy patrzę, wiem, że będziesz ze mną na zawsze". Miał być to swego rodzaju, oryginalny ukłon w stronę Boga.

Zanim posłuchacie, jak śpiewają dzieci disco-polo na Pierwszej Komunii świętej, zobaczcie, jak mieszka Marcin Miller!

Disco Polo na Pierwszej Komunii - komentarze

Filmik, na którym dzieci śpiewają piosenkę disco-polo zebrał ponad 1,4 miliona wyświetleń i jak się można domyślić pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z internautów wytypował, że daje dwa lata i zapewne Cypis wjedzie do kościoła. Jedna z komentujących zauważyła, że sporo się zmieniło od czasów jej Komunii. Inna napisała, że jest tyle pięknych piosenek religijnych i nie rozumie uciekania w discopolowe utwory. Bardziej przychylni, choć widocznie jest ich mniej, uznali, że jeśli jest to wielbienie Boga, to każdy sposób jest dobry.

Disco Polo na Pierwszej Komunii - filmik

Disco Polo na Pierwszej Komunii Świętej nawet po roku może budzić oburzenie. Z jednej strony to ciekawe urozmaicenie mszy świętej tym bardziej, że z tekstu nie musi wynikać, iż te słowa są skierowane do kobiety, a z drugiej strony to dość ryzykowny ruch ze strony kapłanów. A co Wy o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać! Filmik znajduje się pod sondą.

Kiedy jest Fame MMA 18? Jakie walki na Fame MMA 18? [DATA, KARTA WALK]

Sonda
Czy taka piosenka na Pierwszej Komunii Świętej to przesada?