Kiedy jest Fame MMA 18 Jakie walki na Fame MMA 18 [DATA, KARTA WALK]

i

Autor: Daniel Szura Kiedy jest Fame MMA 18 Jakie walki na Fame MMA 18 [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 18? Jakie walki na Fame MMA 18? [DATA, KARTA WALK]

2023-05-15 9:07

Data Fame MMA 18 - kiedy jest gala? Osiemnastka federacji obchodzona będzie z pompą i organizatorzy przygotowali sporo niespodzianek. Te główne, to przede wszystkim elektryzujące zestawienia, na które liczyli miłośnicy walk popularnych gwiazd. Karta walk Fame MMA 18 obfituje w walki debiutantów, ale także zawodników, których doskonale znacie! Poznajcie szczegóły już teraz i przygotujcie się na ogromne emocje.

Spis treści

 1. Kiedy jest Fame MMA 18? DATA
 2. Jakie walki na Fame MMA 18? KARTA WALK

Kiedy jest Fame MMA 18? Jakie walki na Fame MMA 18? Niewątpliwie data Fame MMA 18 i miejsce to dwie podstawowe kwestie, które najbardziej interesują fanów freakfightów. Emocje budzić będzie również karta walk Fame MMA 18 szczególnie dzień przed oraz w dniu gali. Organizatorzy przygotowali kolejne niespodzianki, które sprawią, że ta gala będzie wyjątkowa. Kto walczy na Fame MMA 18? Sporo w ostatnim czasie mówiło się o powrocie do klatki Amadeusza Ferrariego Roślika. Rozdrażniony influencer przegrał w ostatnich sekundach pojedynku z Kamilem Łaszczykiem. W wyniku braku kondycji to ręka jego przeciwnika została uniesiona ku górze. Sporo także mówi się o walce Marcina Xayoo Majkuta, a także pojedynku z udziałem Arkadiusza Tańculi. To właśnie na osiemnastce ma stoczyć zaległy pojedynek z Maksymilianem Wiewiórką o zwakowany przez Kubańczyka pas w kategorii do 84 kilogramów.

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Kiedy jest Fame MMA 18? DATA

Data Fame MMA 18 została ujawniona w ostatni dzień marca 2023. Po tygodniach oczekiwań dostaliśmy potwierdzenie, że Fame MMA 18 na żywo odbędzie się 20 maja 2023. Początkową datą był jednak trzynasty dzień maja. Drugie wydarzenie sygnowane logo Fame MMA ma miejsce w Atlas Arenie w Łodzi. Ostatni raz federacja wraz ze swoimi zawodnikami gościła tam w sierpniu 2022 roku. Wówczas walką wieczoru był pojedynek Marty Linkiewicz z Anielą Bogusz.

Jakie walki na Fame MMA 18? KARTA WALK

Karta walk Fame MMA 18 będzie ujawniana stopniowo. Damy Wam znać, gdy poznamy kolejne pojedynki! Te będą rozgrzewać do czerwonosci.

Fame MMA 18 - Double main event:

 • Marcin Dubiel - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA
 • Kacper Crusher Błoński - Amadeusz Ferrari Roślik / MMA

Fame MMA 18 - co-main event:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz - Ewa Kleo Brodnicka / MMA
 • Piotr Szeli Szeliga - Michał Pasternak / MMA
 • Wacław Wac Toja Osiecki - Robert Sutonator Pasut / K-1
 • Natan Marcoń - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk / MMA
 • TBA vs TBA
 • TBA vs TBA

Fame MMA 18 - karta wstępna:

 • Elizabeth Liza Anorue - Dominika Rybak
 • TBA vs TBA
Sonda
Fame MMA 18 - jaką walkę byś zobaczył(a) najbardziej?
Listen on Spreaker.