Dzień Dobry TVN – nowi prowadzący. Kogo zobaczymy w wakacyjnej edycji?

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News Dzień Dobry TVN – nowi prowadzący. Kogo zobaczymy w wakacyjnej edycji?

Polskie programy

Dzień Dobry TVN – znamy nowych prowadzących. Nie wszyscy będą zadowoleni

2023-06-27 22:02

Lawina zwolnień w Dzień Dobry TVN odbiła się oczywiście szerokim echem. Z programem pożegnał się szereg prowadzących, w tym Filip Chajzer, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak. Jesienią zatem czeka nas nieco “okrojony” format. Przed nami jednak wakacyjne wydanie śniadaniówki i właśnie poznaliśmy nowych prowadzących. Niektóre wybory są... zaskakujące.

Polska telewizja stawia ostatnio na mocny rebranding. Zaczęło się od Telewizji Polsat, gdzie zmiany dotknęły takie programy jak Nasz Nowy Dom, który z hukiem opuściła Katarzyna Dowbor, oraz Taniec z Gwiazdami, który w efekcie nie wróci wraz z jesienną ramówką.

Potem nadszedł czas na TVN. Dorota Wellman straciła swój program, a z Dzień Dobry TVN pożegnało się kilkoro prowadzących – Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek, Filip Chajzer i Agnieszka Woźniak-Starak. Jesienią śniadaniówkę poprowadzą zaś (na ten moment) jedynie trzy pary – Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, oraz Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Zanim jednak liście zaczną spadać z drzew, czeka nas wakacyjne wydanie Dzień Dobry Wakacje, w którym nawet dotąd pojawiali się “gościnni” prowadzący. Nie inaczej będzie w tym roku – na kogo padło tym razem?

CZYTAJ TAKŻE: Krystyna z "Rolnik szuka żony" w objęciach ukochanej. Pokazała ciążowy brzuszek

Dzień Dobry TVN – nowi prowadzący. Kogo zobaczymy w wakacyjnej edycji?

Program Dzień Dobry Wakacje emitowany będzie wyłącznie w weekendy, a sobotnie i niedzielne poranki witać będziemy w towarzystwie nowych-starych twarzy. Mowa bowiem o dziennikarzach silnie związanych już z telewizją TVN. Jak podaje serwis Plejada.pl, w skład pierwszego duetu wchodzą dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka oraz spec od show-biznesu, Mateusz Hładki.

Drugą parę stanowią zaś Anna Senkara, która najczęściej relacjonuje wydarzenia z Wielkiej Brytanii i Robert Stockinger, od lat związany z formatem.

Dzień Dobry TVN – Katarzyna Dowbor prowadzącą?

Od jakiegoś czasu po sieci krążą też pogłoski jakoby Katarzyna Dowbor, po opuszczeniu programu Nasz Nowy Dom, związała się z Dzień Dobry TVN. Oliwy do ognia dolała zresztą sama zainteresowana, publikując w sieci wpis o treści:

Jaki posiłek lubicie najbardziej? Ja niezwykle gustuję w śniadaniach!

Czy te przypuszczenia okażą się prawdą? A może chodzi o zupełnie inny program? Czas pokaże.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX test wiedza ogólna