Taniec z Gwiazdami zawieszony! Program nie powróci jesienią na antenę Polsatu

i

Autor: AKPA Taniec z Gwiazdami zawieszony! Program nie powróci jesienią na antenę Polsatu

Programy rozrywkowe

Taniec z Gwiazdami zawieszony! Program nie powróci jesienią na antenę Polsatu?

2023-05-17 18:45

Taniec z Gwiazdami to kolejny program Telewizji Polsat, który czeka gruntowny „remont”. Edward Miszczak zamierza przywrócić show „dawną chwałę”, ale by tego dokonać, potrzebuje czasu. W związku z tym TzG nie zagości jednak na naszych ekranach tej jesieni.

Edward Miszczak objął stanowisko dyrektora programowego Telewizji Polsat w styczniu tego roku i szybko wziął się do pracy. Szereg jego decyzji wywołał spore kontrowersje – przeniósł on Love Island do pomniejszej stacji (TV4), usunął Katarzynę Skrzynecką ze składu jurorskiego Twoja Twarz Brzmi Znajomo, oraz zwolnił Katarzynę Dowbor z programu Nasz nowy dom (jej miejsce zajmie Elżbieta Romanowska).

Gruntowne zmiany nie ominęły też Tańca z Gwiazdami. Mówi się, że z nazwy ma zniknąć angielski człon, a dzień emisji ma zostać przeniesiony na z poniedziałku na niedzielę. Co więcej, czekają nas też rotacje w składzie jurorskim, lecz te rewelacje nie zostały jeszcze potwierdzone. Tak, czy inaczej, zmiany wymagają czasu, w związku z czym Edward Miszczak podjął decyzję o zawieszeniu programu.

CZYTAJ TAKŻE: Żona Zenka Martyniuka w Tańcu z Gwiazdami?! Jej stawka ZWALA Z NÓG

Taniec z Gwiazdami zawieszony! Program nie powróci jesienią na antenę Polsatu

Gdy takowe informacje obiegły media, fani niedowierzali. Niestety to, co miało być tylko plotką, okazało się brutalną prawdą. Potwierdził to sam Miszczak w rozmowie z Plejadą.

Potwierdzam, że program został przeniesiony na wiosnę 2024 roku. Taniec z Gwiazdami cały czas powstaje, robimy nową scenografię, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi z tym projektem.

Miłośnicy TzG nie są rzecz jasna z tego stanu rzeczy zadowoleni. Co jeszcze ulegnie zmianie? Zobaczymy.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX test wiedza ogólna