Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Prowadzący 18. edycję

i

Autor: facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Prowadzący 18. edycję

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Prowadzący 18. edycję

2023-01-12 10:51

Pierwszy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 zbliża się wielkimi krokami. 18. edycja popularnego show pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu, tymczasem producenci nie mają jeszcze obsady jurorskiej. Wiadomo już jednak kim jest nowy prowadzący, który zastąpi Piotra Gąsowskiego.

Prowadzący program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Piotr Gąsowski – zrezygnował z udziału w 18. edycji. Aktor i prezenter zrobił to po tym, jak Polsat podziękował za współpracę z jurorką show Katarzyną Skrzynecką. Choć nieoficjalnie wiadomo, że i tak straciłby pracę.

- Drodzy! Jak już wiecie Piotr Gąsowski żegna się z #TTBZ. Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu!- czytamy na oficjalnym fanpage’u programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo na FB

ZOBACZ TEŻ: Pokusa 2023. Film erotyczny z gwiazdą disco polo wchodzi na ekrany. Premiera, obsada, zwiastun – wszystko, co chcesz wiedzieć o tej produkcji

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Prowadzący 18. edycję

Piotr Gąsowski prowadził program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od pierwszej edycji. Razem z Maciejem Dowborem tworzył duet uwielbiany przez fanów. Jednak w 18. edycji u boku Macieja pojawi się nowy prowadzący. Jak podaje serwis „Wirtualnemedia.pl” nowym prowadzącym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest Maciej Rock. Dziennikarz i prezenter doskonale znany widzom Polsatu z prowadzenia takich programów jak: „Idol”, „Się kręci”, „Fabryka gwiazda” czy „Tylko muzyka. Must be the music”.

Sonda
Będziesz oglądać progarm Twoja Twarz Brzmi Znajomo z nowym prowadzącym?
Poranne Wyjce - Małpki Nieduże