Danuta Martyniuk w Tańcu z Gwiazdami? Żona Zenka miałaby zarobić kroci

i

Autor: AKPA Danuta Martyniuk w Tańcu z Gwiazdami? Żona Zenka miałaby zarobić kroci

Programy telewizyjne

Żona Zenka Martyniuka w Tańcu z Gwiazdami?! Jej stawka ZWALA Z NÓG

2023-04-19 17:13

Danuta Martyniuk na parkiecie? Polacy z pewnością są na tak! Co na to sama żona Zenka, którą Polsat kusi ponoć horrendalną kwotą?

Taniec z gwiazdami powróci do nas z kolejną edycją, która stać będzie pod znakiem zmian. Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaliczyło już porządną „renowację”, a teraz czas na taneczne show, w którym może wystąpić żona legendy disco polo.

Danuta Martyniuk w Tańcu z Gwiazdami? Żona Zenka miałaby zarobić krocie

Jak dowiedział się Super Express, włodarze Polsatu ostrzyli sobie zęby na samego Zenka, ale nie oszukujmy się – dość zapracowany z niego człowiek i zobowiązania koncertowe nie pozwolą mu na wywijanie na parkiecie i liczne treningi. Co innego jego żona Danuta, która również cieszy się sporą popularnością i sympatią. Choć są to oczywiście niepotwierdzone informacje, SE ustaliło, że Danuta Martyniuk miałaby otrzymywać kolosalną stawkę 12 tys. zł za odcinek TzG. Czy przyjmie tę intratną propozycję? Czas pokaże.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ile zarabiają gwiazdy disco polo? TAKIE pieniądze za jeden koncert!

Taniec z Gwiazdami – nadchodzą zmiany. Kto zasiądzie w jury?

Jak już wspominaliśmy, Taniec z Gwiazdami czeka szereg zmian. Po pierwsze zniknie angielskojęzyczny człon z nazwy, a dzień emisji przeniesiony został z poniedziałku na niedzielę. Co więcej, czekają nas roszady w składzie jurorskim, choć na ten moment nie padły żadne oficjalne informacje. Spekuluje się jednak, że z programem pożegnają się „starzy wyjadacze” Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski, a miejsce jednego z nich ma szansę zająć Marcin Hakiel.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX test wiedza ogólna
Listen on Spreaker.