Dzień Dziecka 2021 z VOX FM. Prezenterzy opowiedzą bajkę – myślisz, że ją znasz?

i

Autor: VOX FM

Dzień Dziecka 2021 z VOX FM. Prezenterzy opowiedzą bajkę – myślisz, że ją znasz?

2021-05-31 20:11

Dzień Dziecka 2021 w VOX FM będzie wyjątkowy. Z okazji święta dużych i małych dzieci prezenterzy i dziennikarze VOX FM przygotowali opowieść, którą pokocha każdy! „Czerwony Kapturek – nowe porządki. Czyli dobrze znana historia we współczesnej odsłonie” w formie słuchowiska w VOX FM już 1 czerwca.

Z okazji Dnia Dziecka radio VOX FM przygotowało dla słuchaczy niespodziankę. Przez cały dzień, 1 czerwca, na antenie będzie emitowana nowa wersja bajki o Czerwonym Kapturku. W nagraniu wzięli udział dziennikarze i prezenterzy stacji, których głosy są znane z codziennych programów. Autorem tekstu nowej odsłony baśni Braci Grimm, inspirowanej rzeczywistymi wydarzeniami, jest Przemek Sasowski, który na co dzień prowadzi program „W samą porę”. W tytułową rolę Czerwonego Kapturka wcieliła się Marta Kiermasz - wydawca serwisów stacji VOX FM. „Czerwony Kapturek – nowe porządki”- 1 czerwca przez cały dzień, w ośmiu odcinkach na antenie VOX FM oraz jako podcast na voxfm.pl. Start po 10:00.

ZOBACZ TEŻ: Wielkie Otwarcie z VOX FM w Barczewie. Wzruszająca historia właścicielki Hotelu Star-Dadaj Resort & SPA

Dzień dziecka w PRL. Kultowe zabawki i gry. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
To była jedna z najbardziej kultowych zabawek w PRL. Dzieci licytowały się, komu dłużej będzie się ta zabawka kręcić. Mowa o…
Raport z anteny 31.05, godz.10