Edyta Górniak ma romans z Rafałem Brzozowskim? Ten tekst wywołał poruszenie

i

Autor: AKPA Edyta Górniak ma romans z Rafałem Brzozowskim? Ten tekst wywołał poruszenie

Celebryci

Edyta Górniak ma romans z Rafałem Brzozowskim? Ten tekst wywołał poruszenie

2023-12-28 22:40

Edyta Górniak to zadeklarowana singielka, która na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim siebie, self care i rozwój duchowy. Od dawna nie kryje się jednak z sympatią do swojego młodszego kolegi po fachu, Rafała Brzozowskiego. I o ile ich wzajemne czułości i pochlebstwa można raczej uznać za przejaw platonicznej sympatii i celowo podkręcanego żartu, to wielu wierzy, że coś jednak jest na rzeczy.

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski? Gwiazda wywołała poruszenie swoim wyznaniem

Diwa polskiego show-biznesu już nie raz wypowiadała się pochlebnie o Rafale Brzozowskim, przyznając, że ma do niego słabość. Wielokrotnie chwaliła jego talent, warsztat, oraz przede wszystkim osobowość, która – jej zdaniem – wyróżnia go na tle innych polskich celebrytów.

Jest taki kochany. A poza tym jest osobą absolutnie bezkonfliktową, co jest bardzo rzadkie w show biznesie. Jest bardzo pracowity, niezazdrosny, uśmiechnięty zawsze – obwieściła jakiś czas temu w rozmowie z Faktem.

Ostatnio zrobiło się jednak… gorąco. Edyta Górniak stanęła na czele świątecznego koncertu i już podczas przygotowań z Rafałem Brzozowskim nie szczędzili sobie czułości. Prawdziwą bombę wokalistka odpaliła jednak dopiero podczas występu wspominając o… pierścionku zaręczynowym.

Mam nadzieję, że udało mi się państwa zaskoczyć. Ja wiem, że nie mam pierścionka zaręczynowego jeszcze. I'm working on it, ok? (pol. Pracuję nad tym – przyp. red.). Nie powtarzajcie mu – miała orzec [za: Świat Gwiazd].

To oczywiście wciąż brzmi jak żart, który ma na celu wywołać sensację i grać na emocjach fanów. Niektórzy z nich uparcie jednak wierzą w zapewnienia Edyty Górniak i liczą na dalszy, pikantniejszy rozwój sytuacji.

Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

Jak dobrze znasz najpopularniejszych polskich wokalistów? 5/6 zdobędzie tylko prawdziwy znawca!

Pytanie 1 z 6
Zenon Martyniuk to wokalista zespołu...
VOX: sonda damsko męska