Ela Kliś z Pięknych i Młodych Narożnego zaczyna solową karierę. Premiera “W zakamarku łez” już wkrótce

i

Autor: Screenshot Instagram/ ela.klis; TikTok: ela_klis Ela Kliś z Pięknych i Młodych Narożnego zaczyna solową karierę. Premiera “W zakamarku łez” już wkrótce

Nowości disco polo

Ela Kliś z Pięknych i Młodych Narożnego zaczyna solową karierę. Premiera “W zakamarku łez” już wkrótce

2023-06-30 22:37

Ela Kliś z debiutanckim utworem. Nowa wokalistka Pięknych i Młodych (tych od Dawida Narożnego) postanowiła spełnić swoje marzenie i nagrać solowy utwór. Jak wyszło? Przekonamy się niebawem!

Ela Kliś to młoda i energiczna wokalistka, która dołączyła do zespołu Piękni i Młodzi Dawida Narożnego z początkiem 2023 roku. Piosenkarka z miejsca zyskała sympatię słuchaczy, a wspólne występy z Dawidem powinna wspominać raczej pozytywnie – widownia była nią bowiem zachwycona. Internauci chwalą jej wokal i pozytywną energię, więc z pewnością ucieszy ich fakt, że już wkrótce usłyszą jej debiutancki singiel.

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Narożny nie próżnuje i już zapowiada kolejny utwór. “Tylko Ja i Ty” dorówna poprzednim hitom?

Ela Kliś zapowiada solowy utwór. Premiera “W zakamarku łez” już wkrótce

Piosenka ma opowiadać o kobiecie, która właśnie przeżywa rozstanie i usiłuje nie popaść w załamanie. Pierwsze zajawki Ela pokazała już na TikToku i musimy przyznać, że zapowiada się imponująco. Podobnego zdania są też internauci.

- Nutka, która wpada w ucho

- sztosik piosenka

- Teledysk będzie ciekawy 🥰

… czytamy w komentarzach.

Czy “W zakamarku łez” okaże się hitem? Przekonamy się w poniedziałek 3 lipca, o godzinie 17:00, kiedy to cały utwór ujrzy światło dzienne.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: torebkowe skarby