Elwira Mejk najbardziej hejtowaną gwiazdą disco polo? Skomentowała obrzydliwe komentarze pod jej adresem

i

Autor: Screenshot Instagram/ elwiramejk Elwira Mejk najbardziej hejtowaną gwiazdą disco polo? Skomentowała obrzydliwe komentarze pod jej adresem

Gwiazdy disco polo

Elwira Mejk najbardziej hejtowaną gwiazdą disco polo? Skomentowała obrzydliwe komentarze pod jej adresem

2023-07-10 20:53

Elwira Mejk to niezwykle popularna, acz wzbudzająca nieco dziwne kontrowersje wokalistka. Założycielka zespołu MEJK mierzy się bowiem z ostracyzmem społecznym ze względu na swój… wiek. Teraz odpowiedziała hejterom i postawiła sprawę jasno – ich przykre słowa nie sprawią, że zniknie ze sceny muzycznej.

Sława to niezwykle kapryśna przyjaciółka i ma też swoje mroczne oblicze. Przekonał się o tym już szereg gwiazd, w tym Elwira Mejk – 50-letnia wokalistka disco polo, która od dawna mierzy się z przykrymi komentarzami dotyczącymi jej peselu i stylu życia, jaki prowadzi. Ostatnio wrzuciła na Instagram fotki w bikini ze swojego wyjazdu do Turcji. Wspomniała przy okazji o komentarzach, jakie stale padają pod jej adresem – “stara rura”, “stare pudło”, “stara pudernica, co myśli, że ma 20 lat” i “obrzydliwa stara raszpla” to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Jak piosenkarka radzi sobie z hejtem? Sama twierdzi, że nie najgorzej.

CZYTAJ TAKŻE: Czy mógłbyś zostać gwiazdą disco polo? Przekonaj się czy to robota dla Ciebie

Elwira Mejk o hejcie w sieci. Gwiazda disco polo nie przejmuje się złośliwymi komentarzami

To, co publikujemy w sieci świadczy o nas i dotyczy to zarówno osób wrzucających wszelkiej maści posty i zdjęcia, jak i tych, którzy je komentują. Niestety internet daje wielu ludziom poczucie anonimowości, a co za tym idzie – bezkarności. Piszą, co im ślina na język (tudzież klawiaturę) przyniesie, nie przejmując się tym, jakie mogą być konsekwencje. Hejtu w sieci doświadczyło wiele osób, żyjemy bowiem w kraju (i w gruncie rzeczy to na świecie), w którym ocenianie innych przychodzi nam z niebezpieczną łatwością, granicząc przy tym z wchodzeniem z butami w czyjeś życie. Właśnie tego doświadczyła między innymi założycielka zespołu MEJK.

Spośród wszystkich wokalistek DP, jestem chyba tą, która ze względu na wiek, jest najbardziej hejtowana. […] wg oceniających, kobieta w Polsce, w średnim wieku, nie może się już w ogóle pokazywać, uśmiechać, modnie ubierać, śpiewać i być na scenie, oddychać, po prostu żyć. Powinna zniknąć. Bo już jej nie wypada. Kto jest oceniającym? Obie płcie, w rożnym wieku. Osoby “najmądrzejsze”, “wszystkowiedzące”, “mające głos” i chyba nie do końca spełnione.

A ja tak sobie myślę – kto dał im tę władzę, i jak wielka jest w człowieku pokusa, brak pokory, do stawiania siebie wyżej, niż inni – napisała Elwira Mejk na Instagramie.

Czy hejterzy osiągają swój cel? Nie w tym przypadku. Piosenkarka napisała jasno, jakie ma podejście do internetowych oprawców – ignoruje ich i skupia się na sobie i swoim szczęściu.

Jestem całkowicie odporna na hejt. Czasem odpowiadam w żartobliwy sposób, najcześciej błogosławię osobom hejtującym mnie i życzę dużo dobra. Pewnie będzie zaraz wiele komentarzy, żebym się nie przejmowała trolami. Ja się naprawdę nie przejmuję. Stwierdzam tylko fakt. Jestem szczęśliwa, kochana i spełniona. Dbam o siebie i się uśmiecham. Doceniam każdą chwilę kruchego życia. Mam się dobrze i przez wiele lat jeszcze zamierzam – dodała.

Tę kwestię wokalistka poruszyła również w rozmowie z Super Expressem. Stwierdziła, że nie ruszają jej przykre komentarze, a hejterów określiła mianem niedowartościowanych ludzi. Podkreśliła też, że lwia część tego typu osób jest odważna wyłącznie w sieci, a twarzą w twarzach nie miałaby “jaj” zwyzywać ją w taki sposób.

W internecie każdy jest bohaterem i znawcą wszystkiego, w rzeczywistości nikt z nich nie miałby odwagi podejść, patrząc mi w oczy i wypowiedzieć tego, co napisał – skwitowała.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
VOX test wiedza ogólna