Elwira Mejk niczym Kylie Minogue kusi zdjęciem z wanny. Tak wokalistka zapowiada „Piękne czasy”

i

Autor: Instagram.com/elwiramejk Elwira Mejk niczym Kylie Minogue kusi zdjęciem z wanny. Tak wokalistka zapowiada „Piękne czasy”

Elwira Mejk niczym Kylie Minogue kusi zdjęciem z wanny. Tak wokalistka zapowiada „Piękne czasy”

2023-01-31 11:11

Elwira Mejk pokazała zdjęcie, które może rozpalać zmysły. Piękna wokalistka disco polo zanurzona w wannie pełnej piany zapowiada premierę najnowszej piosenki pod tytułem „Piękne czasy”. Mamy zdjęcia z planu teledysku i dobrą wiadomość dla fanów. Kawałka będzie można posłuchać jeszcze przed premierą, tylko w VOX FM. Kiedy?

Zespół Mejk szykuje nowość, która przeniesie fanów w klimat lat 80. i 90. Elwira Mejk pokazała zdjęcia z planu teledysku do piosenki pod tytułem „Piękne czasy”. Na jednym z nich wokalistka wygląda jak z okładki hitowych kaset, z aerobikiem Jane Fondy. Jest też fotka z wanny nawiązująca do hitu australijskiej wokalistki Kylie Minogue.

Elwira Mejk niczym Kylie Minogue kusi zdjęciem z wanny. Tak wokalistka zapowiada „Piękne czasy”

- Już kiedyś nakręciliśmy klip, gdzie byłam w pianie i bąblach, w tej właśnie wannie. Ktoś, coś, jaki to był klip? Teraz jestem w niej znowu, teraz w klipie „Piękne czasy”. Tym razem chciałam się poczuć jak Kylie Minogue w jej sławnym klipie z lat 80.– napisała Elwira Mejk na Instagramie nawiązując do teledysku do „I should be so lucky” z 1987 roku.

Mejk – „Piękne czasy”. Kiedy premiera? Gdzie obejrzeć i słuchać?

Premiera nowości zespołu Mejk już na początku lutego 2023. Teledysk do piosenki „Piękne czasy” będzie można obejrzeć na YouTube zespołu Mejk w czwartek, 9 lutego. Jednak wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM – w środę, 8 lutego około godziny 20:25. W galerii poniżej znajdziesz zdjęcia z planu najnowszego teledysku.

ZOBACZ TEŻ: Paula Karpowicz (Topky) ujawniła datę ślubu. "Uszanujcie, że to jest nasz dzień"

Wesele Marzeń z VOX FM | Skolim zagra dla wybranej pary
https://www.instagram.com/p/CoDLT6_MxMW/?utm_source=ig_web_copy_link