Elwira Mejk

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express

disco polo

Elwira Mejk zapowiada gorącą nowość! U nas usłyszycie ją jako pierwsi

2023-11-20 14:49

Na ten moment fani Elwiry Mejk czekali z niecierpliwością! Wokalistka ogłosiła, że już niebawem będziemy mogli usłyszeć jej nowy numer. Jego tytuł to "Ona lubi po francusku". W sieci pojawiła się zajawka tego kawałka, a już wkrótce usłyszymy go w całości. Mało tego, w VOX FM będziecie mieli taką okazję jeszcze przed premierą!

Elwira Mejk - "Ona lubi po francusku"

Fani Elewiry Mejk trochę musieli poczekać na nowy numer od tej wokalistki disco polo. Jednak wszystko wskazuje na to, że gwiazda jeszcze przed świętami zrobi prezent dla swoich miłośników. Autorka hitu "Tańczę z nim do rana" już niebawem wyda bowiem nowy kawałek. Jego tytuł to "Ona lubi po francusku". W sieci już pojawiły się pierwsze zajawki tej piosenki i trzeba przyznać, że robią one naprawdę ogromne wrażenie. Nic zresztą dziwnego. Elwira Mejk nie od dziś sprawia, że jej fani wpadają w zachwyt. Regularnie na jej koncertach pojawiają się tłumy. Gwiazda pokaźne grono obserwatorów zgromadziła też na swoim profilu na Instagramie. Śledzi ją tam ponad 33 tysiące osób. Numer "Ona lubi po francusku" swoją premierę będzie miał jeszcze w listopadzie, a jako pierwsi usłyszą go słuchacze VOX FM.

TRIBSS | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Elwira Mejk z nowym kawałkiem

Elwira Mejk przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że regularnie dzieli się z nimi w social mediach jej życiem i nowościami muzycznymi. Tak było i w przypadku kawałka "Ona lubi po francusku". Na Instagramie wokalistki możemy posłuchać fragmentu tego utworu, który oficjalną premierę będzie miał 23 listopada. Słuchacze VOX FM o tym, jak brzmi, będą się mogli jednak przekonać wcześniej. Specjalnie dla Was nowy kawałek Elwiry Mejk zagramy już 22 listopada po 20:00. Jesteśmy ciekawi, czy przypadnie Wam do gustu. Jak widać Elwira Mejk naprawdę mocno pokochała Francję i wszystko, co z nią związane. Jakiś czas temu wokalistka zwiedziała bowiem Paryż i zajrzała m.in. do francuskiego Disneylandu. Może to właśnie ta podróż była dla niej inspiracją do stworzenia nowego numeru. Jego fragmentu możecie posłuchać poniżej.