Daj To Głośniej

i

Autor: zrzut ekranu/Instagram.com/dajtoglosniej

Emilia z Daj To Głośniej brała lekcje u Harrego Pottera? Zobacz, jak To się robi

2021-01-29 18:57

Emila Sanecka – wokalistka zespołu Daj To Głośniej zaskoczyła ostatnio fanów swoją stylizacją w teledysku do utworu „Jeszcze raz”. W klipie jej piękną twarz p[okrywają obrzydliwe krosty, a w dodatku grana przez nią bohaterka lata na miotle. Daj To Głośniej pokazało, jak to jest zrobione.

W teledysku do piosenki „Jeszcze raz” nie brakuje czarów. Zespół Daj To Głośniej zaskoczył fanów produkcją, która ma już prawie milion wyświetleń w serwisie YouTube. Na ekranie widzimy m.in. Emilkę, która lata na miotle tak, jakby brała lekcje u samego Harrego Pottera. Jeśli kiedyś branża disco polo dostanie sowę z Hogwartu w sprawie meczu z quidditcha, to nikt nie będzie miał wątpliwości, kto powinien zostać kapitanem. Jednak jeśli chcemy spojrzeć na sprawę zupełnie na poważnie - wokalistka Daj To Głośniej nie zdradza, kto uczył jej sztuki latania, ale pokazuje, jak wyglądała praca przy klipie.

Zespół Daj To Głośniej zapowiedział, że niebawem będzie można zobaczyć cały film o tym, jak powstawał teledysk do piosenki "Jeszcze raz". Będziecie oglądać?

QUIZ. Jak dobrze pamiętasz Harrego Pottera. Sprawdź, czy jesteś mugolem

Pytanie 1 z 10
Hagrid zabierając Harrego z jego domu po zabójstwie rodziców pożyczył motor od: