Pojedzeni z Miłym

i

Autor: VOX Music TV

„Pojedzeni”. Nowy program w VOX Music TV. Na początek gastro wyzwanie dla Miłego Pana

2021-01-28 18:47

Mówi się, że żeby kogoś poznać trzeba zjeść z nim beczkę soli. W nowym programie VOX Music TV zamienimy sól na śniadanie, obiad i kolację. Spędzimy cały dzień z gwiazdami disco polo, a dzięki temu poznamy ich najskrytsze sekrety. Gościem pierwszego odcinka będzie Miły Pan.

„Pojedzeni” to najnowszy program VOX Music TV. Niezawodni - Kasia Morawska oraz Norbert Bieńkowski – spotkają się przy stole z gwiazdami disco polo. Pierwszy odcinek programu pełnego smaku i smaczków z życia scenicznego oraz prywatnego zaszczyci Piotr Kołaczyński. Miły Pan odpowie na pytania, które z pewnością sami chcielibyście mu zadać. Przy okazji odkryjemy, że chińszczyzna, to nie tylko kurczak w pięciu smakach. Miły Pan zmierzy się tez z gastro wyzwaniem. Czy odważy się zjeść stuletnie jajo? Odwiedź w sobotę 30 stycznia o 15:00 w VOX Music TV. Powtórka programu „Pojedzeni” z Miłym Panem w niedzielę o 12.00.

ZOBACZ TEŻ: Mistrz Kierownicy VOX FM poszukiwany. Do wygrania - Dacia Duster!

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w: