Emila z Daj To Głośniej wyznała co czuje do Zenka Martyniuka! „Mam nadzieję, że oszalał”

i

Autor: Instagram.com/emiliadtg Emila z Daj To Głośniej wyznała co myśli o Zenku Martyniuku! „Mam nadzieję, że oszalał”

Emila z Daj To Głośniej wyznała, co myśli o Zenku Martyniuku! „Mam nadzieję, że oszalał”

2022-01-11 10:53

Zespół Daj To Głośniej zrobił furorę podczas „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Grupa, której niekwestionowanym hitem jest „Mama ostrzegała” wystąpiła na jednej scenie z Zenkiem Martyniukiem. Charyzmatyczna wokalistka – Emilia Sanecka, pochwaliła się zdjęciem z królem disco polo i opatrzyła je wymowny komentarzem.

Zespół Daj To Głośniej jest jednym z najpopularniejszych na scenie disco polo. Kawałek „Mama ostrzegała” znają także ci, którzy nie przepadają za tym gatunkiem. Podobnie jest z utworem „Przez Twe oczy zielone” śpiewanym przez Zenka Martyniuka. Wokalista nazywany królem disco polo, jak każdy znany, ma mnóstwo zwolenników ale i przeciwników. Po sylwestrowym koncercie w Zakopanem swoje zdanie na temat Zenka wyraziła Emila Sanecka. Wokalistka zespołu Daj To Głośniej na swoim Instastories pokazała zdjęcie z Zenonem Martyniukiem i komentarz, w którym ujawnia, co myśli o królu disco polo, a także nadzieje, że dla niej oszalał.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Top Girls spadają z listy. Kto zwyciężył 388 notowanie?

„Mówta co chceta – osobiście uważam, że to miły gość” napisała Emila na zdjęciu i dodała - „Ps. I mam nadzieję, że przez me oczy zielone oszalał”

Emilia

i

Autor: Instagram.com/emiliadtg

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”
Defis „Jak minął dzień”