Emilia Sanecka z Daj To Głośniej jeździ TAKIM cackiem. Internautom opadła szczęka

i

Autor: AKPA Emilia Sanecka z Daj To Głośniej jeździ TAKIM cackiem. Internautom opadła szczęka

CZERWONE CUDO

Emilia Sanecka z Daj To Głośniej jeździ TAKIM cackiem. Internautom opadła szczęka

2023-09-06 14:28

Artyści coraz częściej decydują się na luksusowe samochody, w których można skorzystać z opcji masażu, a nawet możliwości sterowania pojazdu przez komputer. Jednak nie ona! Okazuje się, że wokalistka zespołu Daj To Głośniej zamiast bogactwa w samochodzie, woli imponujące przyspieszenie, kubełkowe fotele i sportowy wygląd. Czym jeździ Emilia Sanecka? Będziecie w szoku!

Emilia Sanecka z zespołu Daj To Głośniej postanowiła zaszaleć i pokazała się w sportowej furze, w logo której widnieje charakterystyczny, czarny koń. Mowa oczywiście o Ferrari, które od lat uchodzi za najbardziej ekskluzywną markę. Artystka na swoich profilach, w mediach społecznościowych, udostępniła wideo z przejazdu i narzekała piszczący pasek będący ważnym elementem w pracy silnika. Aczkolwiek niektórzy internauci przekonywali, iż nie jest to pasek, a zaproponowali, by wokalistka opuściła hamulec ręczny. Faktycznie już na kolejnym nagraniu nie było słychać głośnego pisku. Wiele osób zachęciło ją również do "spalenia gumy". Tak też zrobiła!

Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka. Niespodzianka - to wcale nie disco polo

VOX: torebkowe skarby

Emilia Sanecka - samochód

Niektórzy internauci od razu ruszyli do sekcji komentarzy, by zapytać artystkę, skąd ma pieniądze na tak drogi samochód. Mówimy tu o modelu wartym prawie jeden milion złotych. Natomiast osoby, które wiedzą, ile zarabiają gwiazdy disco-polo za jeden koncert, nie powinny być zaskoczone. Zenek Martyniuk przez lata jeździł Mercedesem, Radek Liszewski Nissanem GT-R, a Marcin Miller ceni sobie wygodę i luksus jeżdżąc pięknym Lexusem. Emilia Sanecka wybrała Ferrari, który zresztą zapewne zobaczymy w jej najnowszym teledysku.

Listen on Spreaker.