Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka. Niespodzianka - to wcale nie disco polo

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka. Niespodzianka - to wcale nie disco polo

Ciekawostki z życia gwiazd

Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka. Niespodzianka - to wcale nie disco polo

2023-09-04 18:29

Angelika Żmijewska to jedna z najbardziej wziętych i uwielbianych wokalistek, która już od kilku dobrych lat zachwyca słuchaczy swoim anielskim głosem. Lecz choć specjalizuje się w muzyce disco polo, w swoich gustach nie ogranicza się wyłącznie do tego gatunku.

Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz ostatnio coraz częściej wchodzą z interakcje z fanami, zdradzając sporo ze swojego życia prywatnego. Druga z wokalistek Topky opowiedziała ostatnio zarówno o planach muzycznych, jak i rodzinnych, a także odniosła się do kwestii “ambitności” disco polo. Angelika zapowiedziała zaś własny program w TV, który pozwoli nam ją lepiej poznać, a teraz podzieliła się ciekawostką – która piosenka zajmuje wyjątkowe miejsce w jej sercu?

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska z zespołu Topky mówi o swoim marzeniu. Będziecie w szoku

Angelika Żmijewska zdradziła, jaka jest jej ulubiona piosenka

Wiemy, że dla wielu osób logicznym wydaje się, by artysta oscylujący wokół określonego klimatu czy gatunku, właśnie taki miłował najbardziej. Nierzadko zdarza się jednak, że serca wokalistów bywają wyjątkowo pojemne i jest w nich wystarczająco miejsca dla wielu muzycznych odłamów. I jak widać – Angelika Żmijewska z Topky jest jedną z takich osób.

Na Instagramie opublikowała bowiem krótkie wideo, do którego zamieściła dość wylewny opis. Zdradziła nam w nim, że jedną z jej ulubionych piosenek jest… “Careless Whisper” George’a Michaela. Zaskoczeni?

Prywatnie do jednych z moich muzycznych faworytów należy “Careless Whisper”. Ten utwór ma duszę i jest ponadczasowy, często towarzyszy mi w różnych okolicznościach, nastrojach. Jeden z tych, który nie traci na wartości i nie nudzi się – napisała piosenkarka.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM