Topky zapowiadają nowy utwór. Kiedy premiera kolejnego kawałka Pauli i Angeliki?

i

Autor: Screenshot Instagram/ topky_official Topky zapowiadają nowy utwór. Kiedy premiera kolejnego kawałka Pauli i Angeliki?

Disco polo

Topky zapowiadają nowy utwór. Kiedy premiera kolejnego kawałka Pauli i Angeliki?

2023-09-01 22:54

Czekacie na nowość od Topky? To mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że coś nowego rzeczywiście nadchodzi, a zła, że raczej nieprędko. Paula Karpowicz uchyliła rąbka tajemnicy.

Topky to obecnie jeden z najbardziej (nomen omen) topowych zespołów disco polowych. Paula Karpowicz i Angelika Żmijewska, które przed dwoma laty odeszły z formacji Top Girls i zaczęły działać w duecie, cieszą się popularnością i uznaniem, jakich pozazdrościć im może wielu współczesnych wokalistów. I choć dowiozły nam już kilka hitów, z ”Czy można kochać tak” i tegoroczną ”Pokorą” na czele, nie samą przeszłością człowiek żyje. Zatem – kiedy coś nowego?

CZYTAJ TAKŻE: Topky - koncerty we wrześniu. Znamy listę miast, w których wystąpi znany zespół

Topky zapowiadają nowy utwór. Kiedy premiera kolejnego kawałka Pauli i Angeliki?

Paula Karpowicz zorganizowała ostatnio na Instagramie małe Q&A, w którym to odpowiedziała na kilka pytań fanów. Pojawiły się kwestie takie jak powiększenie rodziny, wyjście poza gatunek disco polo, nieobecność na Roztańczonym Narodowym (skwitowała to krótkim: na układy nie ma rady, cokolwiek to znaczy), oraz oczywiście – muzyczne nowości.

Wokalistka ujawniła, że owszem, wraz z Angeliką szykują dla nas coś nowego, ale całość ruszy na poważnie dopiero w październiku. Na debiut sobie zatem poczekamy.

Tak, w październiku kręcimy dla Was klip i pewnie niedługo po tym pojawi się premiera – napisała w odpowiedzi na pytanie fana.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM