Trener Pauli Karpowicz się przełamał. Wokalistka Topek ma prawdziwy dar przekonywania!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz z zespołu Topky w ciąży?! Gwiazda wyjawiła fanom prawdę!

2023-09-01 14:54

Paula Karpowicz to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk w świecie polskiego disco polo. Wokalistka razem z Angeliką Żmijewską w zespole Topky tworzy piosenki, które błyskawicznie stają się hitami. Chętnie dzieli się także informacjami o swoim życiu prywatnym. Ostatnio fani zapytali ją o... dziecko!

Paula Karpowicz będzie miała dziecko?

Tą panią doskonale znają wszyscy miłośnicy zespołu Topky. Paula Karpowicz to jedna z najgorętszych postaci w świecie polskiego disco polo. Gwiazda regularnie koncertuje z Angeliką Żmijewską w całej Polsce, a także tworzy nowe numery. Nie zapomina jednak o swoich fanach. Paula na bieżąco relacjonuje swoje życie w sieci i dzieli się zdjęciami oraz filmami. Jakiś czas temu zaczęła nawet rozdawać swoim fanom kasę! Tym razem to jednak fani przejęli pałeczkę. Piosenkarka umożliwiła im zadawanie jej pytań na Instagramie. Pośród wielu wypowiedzi nie zabrakło też tej, która dotyczy jednej z najintymniejszych części życia, czyli rodzicielstwa. Jeden z fanów zapytał, czy Paula chciałaby mieć kiedyś dziecko i za ile lat. Co odpowiedziała znana wokalistka? Zdradziła całą prawdę!

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz o dziecku

Paula Karpowicz z zespołu Topky nie ma tajemnic przed swoimi fanami. Jakiś czas temu relacjonowała im m.in. przebieg swojej choroby. Teraz zapytana o dziecko nie pozostawiła złudzeń. W przyszłości wokalistka chciałaby być mamą. Jednak... jeszcze nie teraz.

Jasne, bardzo chce ale jeszcze nie teraz... za 1,5 roku mam 30 urodziny może to będzie jakiś prezent kto wie.

- napisała wokalistka, zapytana o to, czy chciałaby mieć dziecko.

Nie wytłumaczyła jednak fanom z czego wynika chęć odłożenia tej decyzji w czasie. Być może jest spowodowane np. aktywnym trybem życia, jaki prowadzi wokalistka. Topky nie narzekają bowiem na brak propozycji koncertowych, a to z pewnością nie ułatwiałoby zajmowania się pociechą. Być może Paula musiałaby nawet na jakiś czas zrezygnować z aktywności scenicznych. Póki jednak nadal możemy podziwiać ją na scenie, sprawdźcie, gdzie Topky zagrają we wrześniu. Być może właśnie w Waszej miejscowości?

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu