Paula Karpowicz z zespołu Topky oszalała?! Będzie rozdawać kasę swoim fanom!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Paula Karpowicz z zespołu Topky oszalała?! Będzie rozdawać kasę swoim fanom!

2023-08-28 12:58

Paula Karpowicz to jedna z wokalistek disco polo, która najaktywniej udziela się w social mediach. Gwiazda nie tylko dzieli się z fanami informacjami o koncertach, ale także i o życiu prywatnym. Ostatnio poszła jednak o krok dalej. Paula postanowiła bowiem, że będzie rozdawać swoim wielbicielom pieniądze!

Paula Karpowicz rozdaje kasę

Paula Karpowicz z zespołu Topky wie, jak zaskoczyć i zadbać o swoich fanów. Gwiazda regularnie dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami na różne tematy, pyta ich o zdanie, a także zdradza najbardziej intymne szczegóły ze swojego życia. W ostatnich tygodniach obserwatorzy piosenkarki mogli śledzić m.in. przebieg jej choroby. Tym razem Paula postawiła jednak na zdecydowanie bardziej pozytywny przekaz. Od jakiegoś czasu gwiazda prowadzi na Instagramie swój kanał, do którego należy kilka tysięcy największych fanów gwiazdy. To tam wokalistka wrzuca najbardziej insiderskie smaczki, które nie są dostępne dla pozostałych widzów. Ostatnio właśnie w tej formie Paula zapowiedziała swoim obserwatorom, że będzie im rozdawać kasę. I tak, jak powiedziała - tak zrobiła. O co chodzi?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Gwiazda Topek daje pieniądze

Paula na swoim kanale na Instagramie zapowiedziała, że w różnych miejscach w Polsce będzie zostawiała dla fanów pakunki z pieniędzmi. A także, że tylko członkowie jej kanału będą widzieli wiadomości w tej sprawie. I tak faktycznie się stało. W poniedziałek, 28 sierpnia gwiazda zespołu Topky poinformowała widzów, że zostawiła dla nich pakunek z pieniędzmi i płytą z autografem. Paula za swój cel obrała jedno z miejsc w Warszawie, co uwieczniła na wideo. Długo nie trzeba było czekać. Jedna z fanek szybko znalazła podarunek i poinformowała o tym Paulę w social mediach. W paczce znajdowało się co najmniej 50 złotych (tyle wystaje z płyty). I to według zapowiedzi Pauli nie koniec akcji, a ta wkrótce zostawi pieniądze w kolejnych polskich miastach. Czy to zaplanowana akcja sponsorowana, a może dobry gest wokalistki? Tego nie wiadomo. Ale jak to mówią - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Listen on Spreaker.