Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem! Lekarze wydali diagnozę

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

gwiazdy disco polo

Paula Karpowicz walczy o swoje zdrowie! Zdradziła kolejne szczegóły choroby

2023-08-04 16:21

Paula Karpowicz dalej zmaga się z nieprzyjemnymi dolegliwościami, które utrudniają jej życie. Wokalistka przez swoje kłopoty zdrowotne nie może zbyt dużo skakać na scenie, a teraz okazuje się, że zdiagnozowano u niej kolejny problem. Co dolega znanej piosenkarce zespołu Topky?

Paula Karpowicz z zespołu Topky ma problemy ze zdrowiem

Paula Karpowicz to jedna z najbardziej zapracowanych piosenkarek disco polo w naszym kraju. Wokalistka zespołu Topky wraz z Angeliką Żmijewską koncertuje praktycznie w każdy weekend. A tego nie ułatwiają z pewnością dolegliwości z jakimi zmaga się artystka. Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że piosenkarka ma problemy ze swoim kręgosłupem. W tej sprawie pojawiła się nawet u lekarza, który wydał diagnozę i zalecenia dla autorki numerów "Szpile", z Ronniem Ferrarim "Zatańcz ze mną", a z Łobuzami "Dawaj mi pyska". Paula dostała nawet skierowanie do szpitala na specjalny zabieg, jednak zdecydowała, że na razie z tym poczeka i zdecyduje się na leczenie z fizjoterapeutą. Ostatnio w sieci chwali się jego postępami.

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Co dolega Pauli Karpowicz?

Paula Karpowicz na bieżąco dzieli się z fanami w sieci materiałami ze swojego życia. Nie inaczej jest w przypadku choroby wokalistki. Piosenkarka ostatnio regularnie publikuje stories nt. swojego fizjoterapeuty, pokazując, że trafiła w naprawdę dobre ręce i może liczyć na indywidualne podejście. Co więcej, Paula namawia swojego lekarza do tego, by sam założył Instagrama! Pomiędzy tymi opowieściami przewinął się jednak inny wątek. Okazuje się, że specjalista oprócz problemów z plecami, zlokalizował u gwiazdy przewlekłe zapalenie mięśnia gruszkowatego. Choć brzmi to poważnie, jesteśmy przekonani, że w rękach takiego eksperta Paula szybko pozbędzie się wszystkich dolegliwości i wróci do pełnej sprawności. A wokalistce życzymy oczywiście dużo zdrowia!

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk