Obserwatorzy wbili szpilkę Pauli Karpowicz z zespołu Topky. Jej odpowiedź była zdecydowana!

i

Autor: Instagram.com/paulakarpowicz

disco polo

Obserwatorzy wbili szpilkę Pauli Karpowicz z zespołu Topky. Jej odpowiedź była zdecydowana!

2023-09-01 17:53

Gwiazdy disco polo niejednokrotnie muszą mierzyć się z hejtem z różnych stron. Czasem za swoje wypowiedzi lub kreacje, a czasem tylko z powodu muzyki jaką wykonują. Ostatnio obserwatorzy postanowili wbić szpilkę Pauli Karpowicz z zespołu Topky. Jak odpowiedziała na zaczepkę jej followersów? Nie przebierała w słowach.

Paula Karpowicz odpowiada na zaczepki

Muzyka disco polo ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni ją kochają, uważając za jeden z najlepszych gatunków do dobrej zabawy na imprezach, a inni do polskiej muzyki tanecznej podchodzą krytycznie, uważając ją za kicz. Mimo to zespoły disco polo w naszym kraju mogą liczyć na wsparcie ze strony tysięcy fanów, a pod ich kawałkami w sieci obserwujemy miliony wyświetleń. Sporą popularnością w Polsce cieszy się m.in. zespół Topky, w którym wokalistką jest Paula Karpowicz. Ta regularnie udziela się na Instagramie, a ostatnio fani mieli możliwość zadawania jej pytań. Jedno z nich odnosiło się właśnie do twórczości Pauli. Jej obserwator zapytał: "Czy nie chciałabyś śpiewać bardziej ambitnej muzyki?". Paula Karpowicz nie pozostawiła tego pytania bez odpowiedzi. Co napisała?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz krótko odpowiada hejterom

Paula Karpowicz ma na swoim koncie co najmniej kilka znanych utworów disco polo, które zgromadziły w sieci wielomilionowe wyświetlenia. Topky na swoich koncertach mogą też liczyć na wsparcie pokaźnego grona fanów. Jak Paula odpowiedziała na pytanie, sugerujące, że nie gra ambitnej muzyki? Jej zdaniem, jak na disco polo i tak śpiewa bardzo ambitną muzykę. A Topky bardzo starają się w kwestii stylizacji, ale też aranżacji i tekstów. Paula w odpowiedzi na pytanie na Instagramie podkreśliła też, że i tak mocno podchodzi wraz z zespołem do tematu. Zaznaczyła, że ma jednak pewne marzenia, które może spełni w przyszłości. Czy to oznacza, że wkrótce usłyszymy piosenkarkę w innych aranżacjach albo w zupełnie innym gatunku muzycznym? O tym zapewne przekonamy się niebawem.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu