Emilia „Światła”. Nowy projekt przyćmi Daj To Głośniej?

2021-04-26 11:40 AM.
Emilia „Światła”. Nowy projekt przyćmi Daj To Głośniej?
Autor: Instagram.com/emiladtg Emilia „Światła”. Nowy projekt przyćmi Daj To Głośniej?

Emila to drugi projekt członków ekipy Daj To Głośniej. Twórcy hitu „Mama ostrzegała” postanowili stworzyć zespół Emilia, by prezentować publiczności nieco inne utwory niż, te do których przywykli fani DTG. Do sieci trafiła nowość pod tytułem „Światła”. Fani kolejny raz nie mogą wyjść z podziwu talentu Emilii Saneckiej.

„Światła” jako pierwsi mogli usłyszeć słuchacze VOX FM. Piosenka miała radiowa premierę w środę 21 kwietnia. Teraz trafiła do sieci. Teledysk pełen tytułowych świateł i kolorów zrobił ma fanach ogromne wrażenie, jednak nie aż tak duże, jak sama wokalistka. Internauci wychwalają talent Emilii Saneckiej.

- To niedługo usłyszymy na pierwszym miejscu na listach polskich przebojów radiowych. Trzymam Kciuki. Pozdrowionka.

- I znowu pozamiatane 😎 przepis na sukces 90% Emilka 5% muzyka 5% teledysk światowo to wygląda masz rozmach 🌍

- Oglądam wszystkie premiery, ale ten utwór to najwyższa muzyczna klasa i jakość! 😍 Słowa to za mało, ale jestem zachwycony wokalem, kompozycją i teledyskiem! Dziękuję! 😍🙏🤩 - tak Internauci komentują nowość od Emilii

Wygląda na to, że powołanie drugiego projektu Daj To Głośniej było strzałem w dziesiątkę. Czy piosenka pod tytułem "Światła" od Emilii zyska większą popularność niż hit "mama ostrzegała" DTG? Sprawdźcie poniżej i oceńcie sami.

Zenek Martyniuk, Marcin Miller, a może ktoś inny? Kto śpiewa ten przebój? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Kto śpiewa przebój z tekstem: "Baju baj, baju baj, proszę pana!"?
Najlepszy Koncert Świata
Nasi Partnerzy polecają