Emilia DTG

i

Autor: Instagram.com/emiliadtg

Emilia z Daj To Głośniej w nowej odsłonie. Znamy datę premiery kawałka pt. „Dom”

2021-02-07 17:27

Daj To Głośniej kilka miesięcy temu uruchomiło drugi muzyczny projekt - Emilia. Pod tym szyldem fani mogli już usłyszeć utwór pod tytułem „Sama nie wiem”. Niebawem światło dzienne ujrzy kolejny kawałek - „Dom”. Wokalistka zaznacza, że będzie inaczej niż dotychczas.

Emilia Sanecka – charyzmatyczna wokalistka zespołu Daj To Głośniej i liderka nowego projektu – Emilia ma dobrą wiadomość dla fanów. Już niebawem będzie można posłuchać najnowszego utworu pod tytułem „Dom”.  –„To wyjątkowa piosenka, zupełnie inna kompozycja niż poprzedni singiel "Sama nie wiem" i inny będzie także teledysk. Zobaczycie w nim m.in ujęcia z naszego pierwszego koncertu jaki zagraliśmy jako DTG” – czytamy na Instagramie wokalistki. W swoim wpisie Emilia zdradza także kulisty wspominanego koncertu.

Pamiętamy, że koncert miał odbyć się o godzinie 22:30, ustawiliśmy sprzęt dużo wcześniej by móc zagrać punktualnie, zaraz po gwieździe tego wieczoru, którą rzecz jasna nie byliśmy wtedy my? Niestety okazało się, że nasz sprzęt ustawiony "w kącie sceny" przeszkadzał i nas rozłączono pozostawiając nasze rzeczy w totalnym bałaganie. Dodatkowo nie pozwolono się nam ponownie rozstawić dopóki ostatnie sprzęty poprzedniej ekipy nie zniknęły ze sceny. Ze smutkiem obserwowaliśmy jak publiczność się "rozchodzi" mając świadomość że prawdopodobnie zagramy dla pustego stadionu... Uwijaliśmy się jak mrówki, żeby wszystko ponownie pospinać ale finalnie byliśmy w stanie zagrać z około 30 minutowym opóźnieniem. W kilka minut stadion się zapełnił, a nam spadł kamień z serca. Publiczność nie chciała nas wtedy wypuścić, a "Mama ostrzegała" zagraliśmy pewnie z 5 razy na bis - wspomina Emilia.

Premiera utworu pod tytułem "Dom" drugiego projektu zespołu Daj To Głośniej - Emilia, będzie prezentem na walentynki. Kawałka będzie można posłuchać już w niedzielę, 14 lutego!