Emilia z Daj To Głośniej zadała szyku. Nawet Czadoman zazdrości jej butów!

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Emilia z Daj To Głośniej zadała szyku. Nawet Czadoman zazdrości jej butów!

Emilia z Daj To Głośniej zadała szyku. Nawet Czadoman zazdrości jej butów!

2022-02-07 10:49

Wokalistka zespołu Daj To Głośniej znów oczarowała fanów. Zdjęcia Emilii w niecodziennej stylizacji trafiły do sieci. Fani są zachwyceni, komentują też koledzy z branży. Czadoman pozazdrościł koleżance butów.

Emilia z Daj To Głośniej w niecodziennej stylizacji. Do sieci trafiły zdjęcia wokalistki w obcisłej sukience i butach na obcasie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak Emilia słynie z takich kreacji, jednak tym razem oko przykuwają jaskrawe, jasne kolory. W ten sposób twórcy hitu „Mama ostrzegała” zapowiadają nową piosenkę.

„Nadchodzi kolejna nowość! Będzie się działo! W takiej roli Emilki jeszcze nie widzieliście” - czytamy na Instagramie zespołu Daj To Głośniej.

ZOBACZ TEZ: Awantura w Pierwszej Zmianie VOX FM. Daria wyszła ze studia trzaskając drzwiami!

Fani są zachwyceni. Czekają na nowy kawałek ale komentują także zdjęcia - w szczególności zgrabne nogi wokalistki. Żółte botki na obcasie przykuły zaś uwagę twórcy hitu „Ruda tańczy, jak szalona”. - „Też chcę takie buty!” - napisał Czadoman.

Mamy nadzieję, że Emilia podrzuci koledze adres sklepu i niebawem ujrzymy Czadomana na scenie w takim obuwiu. Czy poradzi sobie w tańcu na obcasach?

PORANNE_WYJCE - STARA TWOJA [DARIA - PARANOIA PARODIA]

QUIZ. Karnawałowy quiz muzyczny. Mega hity, ale pytania mogą mocno cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Skąd pochodzi zespół Boney M?