Emocje na Rajskim Rozdaniu! Odpada Konrad, Kasper wysyła uczestniczkę do domu

Konrad i Anita odchodzą z Hotelu Paradise
Autor: screen/Instagram @hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise 5 - Konrad i Anita odpadają z programu

To było Rajskie Rozdanie pełne niespodziewanych emocji. Hotel Paradise 5 zmierza powoli do wielkiego finału, dlatego coraz więcej niespodzianek czeka widzów programu. Tym razem z programu odpadła nie jedna, a dwie osoby. Kogo wyeliminowali uczestnicy, a kto odszedł z rąk Kaspra?

Trudna decyzja po wygranym zadaniu

Tuż przed Rajskim Rozdaniem uczestnicy mieli do wykonania bardzo trudne zadanie, podzieleni na dwie drużyny. W składzie Dominiki znaleźli się Laura, Grzegorz, Kasper, Eliza i Konrad. Grzesiek wybrał Marikę, Oliwię, Jaya, Kubę oraz Anitę. Konkurencję wygrała drużyna Grześka, w nagrodę otrzymując polecenie wskazania osoby, która przed Rajskim Rozdanie opuści program. Po naradzie uczestnicy wskazali Konrada.

Zanim usłyszał od Klaudii El Dursi słynne zdanie "masz 15 minut żeby się spakować i opuścić program" dostał on jednak szansę na pozostanie w grze. Prowadząca zaproponowała mu, żeby wskazał jeszcze jedną osobę i wszyscy uczestnicy będą jeszcze raz głosować kto miałby opuścić program.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

Będę bronił mojej drużyny do końca i nie wytypuję nikogo

- powiedział uczestnik, tym samym godząc się na odejście z Hotelu.

Fani są pod wrażeniem decyzji Konrada.

Kondzio, prawdziwego mężczyznę poznajemy nie po tym jak zaczyna,ale po tym jak kończy 💪💪

- czytamy w komentarzach na instagramowym koncie programu.

Dominika czy Anita - kogo wybrał Kasper

Po odejściu Konrada rozpoczęło się Rajskie Rozdanie. Eliza po raz kolejny wybrała Jaya, Oliwka stanęła za Kubą, Laura położyła dłoń na ramieniu Grzesia, a Marika podeszła do Grzegorza. Za plecami Kaspra spotkały się dwie z uczestniczek - powracająca do programu Dominika oraz uczestniczka z najkrótszym stażem Anita. Ostatecznie położył on swoją dłoń na ręce Dominiki, tym samym eliminując Anitę z Hotelu Paradise.

Zapowiedź kolejnego odcinka pokazała, że emocje będą w programie już tylko rosnąć. Mieszkańcy Hotelu będą musieli przejść przez bardzo trudne zadanie w którym nagrodą mogą być... nowi uczestnicy. Czy możemy spodziewać się zupełnie nowych twarzy? A może czekają nas kolejne powroty tuż przed finałem? Przekonamy się już w środę (11 maja). Hotel Paradise do obejrzenia od poniedziałku do czwartku o 20.35 w TVN7.

Sonda
Która para ma największe szanse na finał Hotelu Paradise?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany