Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

i

Autor: Instagram.com/etnamusicofficial Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

2022-12-16 18:32

Kiedy na zewnątrz mróz aż szczypie w nos Etna rozbiera się i wskakuje w kostium kąpielowy, by skorzystać z bani. Wokalistka disco polo pokazała zdjęcie ze swojej chwili relaksu. W futrzastej czapie i bikini, według fanów, wygląda jak modelka – seksowna i piękna – komentują internauci.

Etna już nie raz udowadniała, że jej pseudonim artystyczny nie wziął się znikąd. Wokalistka disco polo aż kipi energią. Regularnie ćwiczy jogę i morsuje. Na koncertach i w teledyskach porusza się tak, że fani nie mogą oderwać wzroku, podobnie jak wtedy, gdy w sieci pojawia się jej seksowne zdjęcie w bikini. Tak jest i tym razem. Joanna Kaczanowska postanowiła zapewnić sobie odrobinę relaksu i zamiast walczyć ze śniegiem, który zasypuje podjazd do jej domu, udała się do sauny. Wcześniej jednak zapytała fanów czy powinna skorzystać z takiej formy odpoczynku.

- Odśnieżanie, czy iść na banie? Kiedyś w życiu bym nie odpuściła i odśnieżała, bo kto odśnieży ? Mąż ze złamaną nogą ? I właśnie te nasze połamane nogi w 2022 roku nauczyły mnie odpuszczać. Przecież, jak to ktoś z Was mi napisał, śnieg nie zniknie, więc iść. Wszystkie trudne chwile mają jakiś ukryty dla nas cel. Jak go odczytamy, jaką wyniesiemy z tego naukę, to zależy już tylko od nas. Odpuszczacie, czy jeszcze się spinacie? – napisała Etna na Instagramie.

Etna pokazała gorącą fotkę. Para aż bucha na seksowne ciało wokalistki disco polo

Swój wpis dotyczący bani, Etna wzbogaciła zdjęciem. Wokalistka pozuje na tle drewnianej balii wypełnionej gorącą wodą. Mimo pary doskonale widać piękne ciało w białym kostiumie kąpielowym. Całości stylizacji dopełnia biała, futrzana czapa. Fani nie szczędzą komplementów.

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska w seksownej kreacji przemierza puszczę u boku przystojnego aktora

- Kochana, zachwycasz. Modelka.

- Wow, pięknie.

- Jesteś piękna - komentują internauci.

Sonda
Podoba Ci się ta stylizacja Etny?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!