Etna zapowiada nowy kawałek. “Paranoję” przedpremierowo zagra tylko VOX FM!

i

Autor: Screenshot Instagram/ etnamusicofficial Etna zapowiada nowy kawałek. “Paranoję” przedpremierowo zagra tylko VOX FM!

Disco polo

Etna zapowiada nowy kawałek. “Paranoję” przedpremierowo zagra tylko VOX FM!

2023-11-15 22:46

Etna wraca z kolejnym hitem? Premiera nowego utwory gwiazdy disco polo odbędzie się już pod koniec tego miesiąca, ale wcześniej usłyszycie ją w VOX FM! Co już wiemy o “Paranoi”?

Etna to jedna z najpopularniejszych wokalistek muzyki disco polo, która przez ostatnie lata dorobiła się dość pokaźnego grona fanów, którzy chętnie udają się na jej koncerty i wyczekują kolejnych tanecznych nowości. Piosenkarka uraczyła nas już takimi hitami jak “Moja jedyna miłość” i “O Boże jaki mężczyzna”, a już wkrótce zaserwuje nową propozycję.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim i “Co w Tobie jest” zachwyciło fanów! Numer zostanie nowym hitem świąt?

Etna zapowiada “Paranoję”. Premiera już pod koniec listopada

Jak ujawniła wokalistka, teledysk do “Paranoi” kręcony był na Cyprze i wygląda na to, że szykuje się kolejny przebój. Premierę wyznaczono na dzień 24 listopada 2023 roku, co nie jest datą przypadkową, wypada bowiem w dniu urodzin Etny. A dla zniecierpliwionych mamy dobre wieści – “Paranoję” usłyszycie przedpremierowo w dniu 23 listopada, o godz. 20:25, tylko na antenie VOX FM. Do usłyszenia! A po debiucie nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi wrażeniami.

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM