Skolim i Co w Tobie jest zachwyciło fanów! Numer zostanie nowym hitem świąt?

i

Autor: You Tube/SKOLIM Official

król latino

Skolim i "Co w Tobie jest" zachwyciło fanów! Numer zostanie nowym hitem świąt?

2023-11-15 15:04

Skolim znowu rozwali system i zdobędzie miliony wyświetleń? Nie można tego wykluczyć. Wokalistka przy końcówce roku postanowił zaskoczyć nas nowym numerem. Po licznych premierach, które okazały się hitami, przyszła pora na "Co w Tobie jest". W kawałku nie brakuje śniegu. Czy zostanie nowym przebojem świątecznym?

Skolim - "Co w Tobie jest" - nowość od króla latino

Jeśli myśleliście, że Skolim ujawnił już wszystkie karty na 2023 rok, to byliście w sporym błędzie. Po wielkich sukcesach, które osiągnął w tym roku i w ostatnich latach, przyszła pora na nowy kawałek. Przypomnimy tylko, że do tej pory król latino ma na swoim koncie takie hity, jak "Wyglądasz idealnie", "Temperatura" czy "Nie dzwoń do mnie mała". Podczas tegorocznych wakacji miał też mnóstwo pracy w związku z licznymi koncertami. Te odbywały się nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Praktycznie nie było weekendu, gdy Konrad Skolimowski nie miał jakiegoś występu. I choć teraz miał trochę zwolnić i odpocząć, postanowił zaserwować nam kolejną nowość. Tytuł nowego kawałka Skolima to "Co w Tobie jest". W utworze, jak zwykle nie zabrakło wątków uczuciowych. Ale nie tylko.

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Nowy numer Skolima. "Co w Tobie jest" podbije parkiety?

Zima to specyficzny okres w roku. Wiele osób chętniej zaszywa się wtedy w domu pod kocykiem, a sporo osób marzy, by spędzić te chwile w ramionach bliskiej osoby. Bo święta kojarzą nam się też przecież m.in. z miłością. Tej nie brakuje w nowym numerze Skolima pt. "Co w Tobie jest". Kawałek to dość wyraźne wyznanie uczuć. Skolim śpiewa o tym, że "jest biało za oknem, ale ogień w sercach". Dodaje też, że "wszystko co dobre, to się dzieje w święta". I trudno się z tym nie zgodzić. I choć Skolim przyzwyczaił nas do tego, że czasem zdarza mu się w numerach śpiewać dość mocno o pewnych sprawach, to tym razem mamy jednak do czynienia z uroczym numerem, który z pewnością świetnie będzie brzmiał w samochodzie np. w drodze na wigilijną kolację. Sprawdźcie, czy i Was wprawi w dobry nastrój. Klip znajdziecie poniżej.