Eurowizja 2024 - Chorwacja

i

Autor: Corinne Cumming / EBU

TRANSMISJA

Eurowizja 2024 online za darmo. GDZIE OGLĄDAĆ Eurowizję na żywo?

2024-05-10 13:45

Eurowizja 2024 online za darmo - gdzie oglądać? Osoby kochające Konkurs Piosenki Eurowizji, fani odkrywania nowej muzy, a także kibice Luny mają sporo możliwości. Transmisja Eurowizji 2024 na żywo dostępna będzie w kilku źródłach. Począwszy od platform Telewizji Polskiej po serwisy prywatnych stacji telewizyjnych. Poznajcie szczegóły już teraz i przygotujcie się na muzyczne uniesienia.

Spis treści

  1. Eurowizja 2024 w TV - TRANSMISJA
  2. Eurowizja 2024 online - TRANSMISJA

Eurowizja 2024 online za darmo będzie ratunkiem dla osób, które nie mogły śledzić konkursu przed ekranem telewizora. Kto wygrał Eurowizję? Jak przebiegało wydarzenie i czy był jakiś skandal? Głównym momentem 68. Konkursu Piosenki Eurowizji jest oczywiście występ Luny, która reprezentuje Polskę z piosenką pt. The Tower. Zdecydowanie sukcesem będzie miejsce w czołowej dziesiątce w wielkim finale. W gronie faworytów do zwycięstwa jest reprezentant Holandii ze swoim hitem pt. Europapa, gwiazda z Włoch Angelina Mango, ale przede wszystkim Baby Lasagna z Chorwacji. Utwór zatytułowany Rim Tim Tagi Dim zbierał najlepsze opinie eurowizyjnych ekspertów w dniu pierwszego półfinału!

Luna Eurowizja 2024 - jak wyglądał występ? KOSMICZNE SHOW! Zamknęła usta krytykom!

Eurowizja 2024 - główni faworyci do zwycięstwa

Eurowizja 2024 w TV - TRANSMISJA

Gdzie oglądać Eurowizję 2024 w telewizji? Transmisja Eurowizji 2024 w TV na żywo pokazana będzie na ogólnodostępnym kanale. Pierwszy półfinał 7 maja, drugi półfinał 9 maja, a wielki finał 11 maja. Obraz zobaczycie TVP1 i w TVP Polonia.

Eurowizja 2024 online - TRANSMISJA

Eurowizja 2024 w internecie za darmo pokazana będzie w kilku miejscach. To chociażby TVP VOD czy w aplikacji mobilnej TVP GO. Transmisja dostępna jest też na WP Pilot, a także bez komentarza na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube. 

Eurowizję w TVP i online na platformach telewizji skomentuje Artur Orzech.