Zespół BASTA

i

Autor: screen/Instagram @evamariuszbasta Eva i Mariusz z zespołu BASTA będą gośćmi Pawła Doncbacha

Eva i Mariusz z zespołu BASTA w VOX FM! Po dwuletniej przerwie wracają na scenę

2022-04-22 14:58

Na scenie występują ramię w ramię, ale partnerami są również w życiu prywatnym. Ewa i Mariusz będą gośćmi Pawła Doncbacha. Na antenie radia VOX FM porozmawiają między innymi o tym jak syn odmienił ich życie.

Eva i Mariusz BASTA

Na dwa lata praktycznie zniknęli ze sceny disco polo. Nic dziwnego - ich życie wywróciło się do góry nogami po tym, jak na świecie przywitali swojego synka. Nataniel urodził się 7 lutego 2020 roku. Wielu fanów było tym faktem zaskoczonych, ponieważ para nie ogłaszała, że spodziewa się dziecka.

Muzycy discopolowej grupy Basta ślub wzięli w maju 2019 roku. Ceremonia była bardzo oryginalna - para wystąpiła w rycerskich strojach i bajkowej scenerii.

BASTA gośćmi w VOX FM

Teraz zespół ogłasza powrót na scenę disco polo! Planują między innymi wydanie nowego singla. Czy są już gotowi na koncerty i jakie plany mają na najbliższy rok? Jak pojawienie się syna zmieniło ich życie? Czy z sentymentem wspominają starsze przeboje? Czy zespół zmieni brzmienie?

Na te i inne pytania odpowiedzi usłyszycie w programie Jest Weekend na antenie radia VOX FM. W najbliższą niedzielę po 16.00 gośćmi Pawła Doncbacha będą Eva i Mariusz z zespołu BASTA.