metamorfozy

Ewa Drzyzga przeszła spektakularną metamorfozę! To naprawdę ona!

2024-06-10 6:32

To postać, o której zdecydowanie można powiedzieć, że jest ikoną telewizji i jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek. Ewa Drzyzga na ekranach telewizorów pojawia się bowiem już od kilkudziesięciu lat, a programy, które prowadzi cieszą się ogromną rozpoznawalnością. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę! Jak się zmieniła?

Ewa Drzyzga metamorfoza

Nie ma wielu osób, które po występach w telewizji stały się rozpoznawalne niemal w całym kraju. Jednak na tej liście z pewnością znajduje się Ewa Drzyzga. Prezenterka TVN na ekranach występuje już bowiem od kilkudziesięciu lat i przez ten czas zdążyła dorobić się pokaźnego grona fanów. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z kultowego programu Rozmowy w toku. To w nim Ewa Drzyzga rozmawiała ze swoimi gośćmi na najróżniejsze tematy. Omawiała zarówno problemy związkowe, wychowawcze, jak i po prostu zdrowotne. Same odcinki produkcji Rozmowy w toku cieszyły się ogromną popularnością, a wiele z nich stało się wręcz internetowymi memami. Nic zatem dziwnego, że sama prowadząca - Ewa Drzyzga nie może narzekać na brak rozpoznawalności. Z czasem jednak produkcja zniknęła z anteny TVN, a sama prezenterka zajęła się czymś innym.

Ewa Drzyzga wydaje majątek na podróże do Warszawy. Mówi o cenach biletów PKP

Ewa Drzyzga kiedyś i dziś

Zniknięcie programu Rozmowy w toku dla wielu osób było sporym zaskoczeniem i dużą stratą, ponieważ oglądały one ten format nie tylko dla gości, ale i dla samej prowadzącej. Ewa Drzyzga, jak mało kto zna się bowiem na przeprowadzaniu wywiadów i opowiadaniu ludzkich historii. Nie trzeba się jednak było długo smucić, ponieważ popularna prezenterka dość szybko powróciła z programem, w którym zajęła się tematami medycznymi. A od kilku już lat można ją oglądać w roli prowadzącej Dzień dobry TVN. Trzeba przyznać, że Ewa Drzyzga w swojej karierze miała lepsze i gorsze okresy, jeśli chodzi o fryzury i stylizacje. Od kilku lat jednak kwitnie i sprawia wrażenie, jakby czas się dla niej zatrzymał. Jak jednak wyglądała dawniej? Zobaczcie poniżej w naszej galerii. Na niektórych zdjęciach jest wręcz nie do poznania!