Extazy – „Patrzę sercem”

i

Autor: YouTube.com/Disco Polo Lajf Extazy – „Patrzę sercem”

Extazy – „Patrzę sercem” już w sieci. Fani: „Dziękuję za piękną piosenkę”!

2021-06-19 16:34

„Od dzisiaj patrzę sercem” te słowa z najnowszej piosenki zespołu Extazy zostają z fanami na długo po wysłuchaniu utworu. Wokalista, Kamil Chludziński przed premierą zapowiadał, że „będzie się działo” i po reakcjach internautów sądząc słowa dotrzymał.

„Patrzę sercem” to nowy kawałek od autorów hitu „Noc taka czarna” . Zanim piosenka zespołu Extazy trafiła do sieci, można było jej posłuchać tylko w VOX FM. Na nowość od Kamila Chludzińskiego fani musieli czekać od grudnia ubiegłego roku. Pod koniec 2021 zespół wydał singiel pod tytułem „Zauroczenie”. Teledysk ma miliony odsłon w serwisie YouTube. I wszystko wskazuje na to, że nowością pod tytułem „Patrzę sercem” będzie podobnie.

Jak to Babcia powiedziała „Trzeba się sercem kierować” ? Specjalnie dla Was coś pod nóżkę z delikatnym humorem - zachęca do słuchania zespół Extazy

Fani są pod wrażeniem nowości od Extazy. Wielu zostawia komentarz "Dziękuję za tę piosenkę". Słowa i muzykę do utworu "Patrzę sercem" napisali Artur Talus i Kamil Chludziński. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do nowości disco polo.

Najlepszy Koncert Świata

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w: