Fagata SZANTAŻOWANA przez swoje eks. Zapłakana opowiedziała o swojej traumie

i

Autor: Screenshot Instagram/ fagataaa Fagata SZANTAŻOWANA przez swoje eks. Zapłakana opowiedziała o swojej traumie

Skandale polskiego showbizu

Fagata SZANTAŻOWANA przez swojego eks. Zapłakana opowiedziała o swojej traumie

2023-06-28 19:16

Jeśli zastanawialiście się, gdzie ostatnio podziewała się Fagata, mamy odpowiedź. Internetowa celebrytka zniknęła na jakiś czas z mediów społecznościowych, a powodem, jak się okazało, było bardzo trudne rozstanie. Fąk ciężko przeżywa sytuację, która mocno wymknęła się spod kontroli.

Fagata to bardzo aktywna w social mediach celebrytka, która lubi dzielić się z internautami szczegółami z życia prywatnego. Teraz również nie omieszkała poinformować swoich fanów o piekle, przez jakie aktualnie przechodzi. A co najgorsze, zgotowała jej je osoba, którą kochała najbardziej na świecie.

CZYTAJ TAKŻE: Viki Gabor zaśpiewała hit disco-polo! "Nikt nie słucha, a wszyscy znają tekst"

Fagata rozstała się z partnerem. Miał ją poniżać, a teraz ucieka się do szantażu

Na InstaStories Fagaty pojawiło się wyjaśnienie jej ostatniej nieobecności. Zalana łzami celebrytka zrelacjonowała przebieg swojego rozstania, które jest tyle tragicznie, co wręcz kuriozalne. Ale po kolei. Mężczyzna, z którym związała się Fąk miał okazać się toksycznym i przemoczonym manipulatorem, który znęcał się nad nią psychicznie.

Traktował mnie albo najlepiej na świecie, albo najgorzej. Nie było nic pomiędzy – wyznała.

Miał ją również notorycznie zdradzać, a tuż po rozstaniu związać się z kobietą, o którą ona wcześniej była zazdrosna i „miała się nie martwić”. A skąd rozstanie? Powodem miał być… nieudany stosunek seksualny.

Zaczęliśmy “coś” robić i mnie strasznie rozbolał brzuch. Musiałam przerwać, a on dosłownie mnie pchnął na łóżko, powiedział, że “jestem bezużyteczna, jak jakaś stara baba”. Następnego dnia napisał mi, że fatalnie się zachowałam i ze mną zrywa – wyjaśniła Fagata.

Po fakcie okazało się, że Fąk ma uszkodzony jajnik. Były partner nie miał jednak litości. Posunął się nawet do szantażowania jej po tym, jak ostrzegła przed nim jego obecną partnerkę.

Aktualnie jestem przez niego szantażowana [...] Dowiedziałam się, że zdradzał jednocześnie mnie i inną dziewczynę, powiedziałam jej to dzisiaj. Zaczął mnie szantażować, że pójdzie do Maszy, a ona mi zrobi koło du*y bo wie, że tego się boje [...].

Fagata otwarcie przyznała, że bardzo przeżywa zaistniałą sytuację. Zdrada i tak złe traktowanie ze strony ukochanej osoby, a ostatecznie bolesne rozstanie, sprawiły, że wróciły u niej stany depresyjne.

Zaczęłam brać leki. Wróciła mi depresja. Byłam wykorzystywana i znęcała się nade mną psychicznie i manipulowała mną osoba, którą kochałam najbardziej na świecie – napisała.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby