Fame MMA 14. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 14? Jak wygląda karta walk?

2022-05-12 21:17 AM.
Fame MMA 14. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 14? Jak wygląda karta walk?
Autor: Instagram.com/famemmatv Fame MMA 14. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 14? Jak wygląda karta walk?

Fame MMA 14 już w sobotę, 14 maja. Kiedy i gdzie oglądać? Ile kosztuje ppv Fame MMA 14? O której godzinie rozpoczyna się gala Fame MMA 14 i jak prezentuje się karta walk? Te pytania nurtowały fanów od momentu ogłoszenia przez organizatorów listy zawodników. Poniżej znajdziecie wszystkie informacje dotyczące Fame MMA 14.

Fame MMA 14 zapowiada się na jedną z bardziej ekscytujących gal w historii. Fani ledwo ochłonęli po 13 gali, a już 14 maja odbędzie się 14 edycja Fame MMA. Zawodnicy stoczą walki w krakowskiej Tauron Arenie. Częściowo karta walk oraz eventów została już ogłoszona. Największe emocje wzbudza starcie „Trombą" a „Gimperem". Ta bójka będzie walką wieczoru. Ponad to w oktagonie spotkają się dobrze znani zawodnicy ale i debiutanci. Jak prezentuje się karta walk Fame MMA 14, 14 maja? Gdzie oglądać transmisję?

Gala Fame MMA 14 odbędzie 14 maja. Impreza rozpocznie się prawdopodobnie godzinie 20:00, ale dokładny start gali zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Lista zawodników jest imponująca, a ich starcia będzie można obejrzeć na żywo w Tauron Arenie Kraków. Bilet wstępu kosztuje 80 zł. Imprezę będzie można także obejrzeć w intrenecie za pośrednictwem kupionego wcześniej dostępu PPV. Karta walk Fame MMA 14 prezentuje się niezwykle ciekawie. Poza walką wieczoru na uwagę zasługuje np. pojedynek co-main event Agaty „Fagaty" Fąk z Moniką Kociołek. Fani z pewnością oczekują także starcia o mistrzowski pas do 77 kg. Tutaj zmierzą się Maksymiliana „Wiewióra" Wiewiórki z Krystianem „Krychą" Wilczkiem. Ponadto swój udział w gali potwierdził  mistrz i rekordzista świata w ironmanie  - Robert Karaś. Kto jeszcze będzie walczył w Fame MMA 14 i gdzie oglądać transmisję?

ZOBACZ TEŻ: Prime Show MMA. Walka Dawid Narożny vs Medusa. Zobacz WIDEO. Wokalista disco polo wytrzymał 25 sekund

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?

Fame MMA 14. Karta walk

  • Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU
  • Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
  • Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
  • Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
  • Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
  • Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
  • Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
  • Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
  • Katarzyna Laluna Alexander - Wiktoria Jaroniewska

Gala Fame MMA 14. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Gala Fame MMA 14 odbędzie się w Krakowie, 14 maja. Start imprezy o 20:00, o tej godzinie będzie można oglądać także Fame MMA 14 przez Internet. Jedynym miejscem, w którym transmisja FAME MMA 14 online zostanie pokazana jest serwis famemma.tv. Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę FAME MMA oraz przez reflinki zawodników. Transmisja ppv Fame MMA 14  kosztuje w najdroższej opcji niewiele ponad 30 zł. Najtańszy stream Fame MMA 14 live można kupić już za 27, 99 zł.

PIERWSZA ZMIANA SHOW_LOBUZY_PINIADZ