telewizja

Fani serialu Skazana nie będą zadowoleni. Nie każdy obejrzy nowy sezon?

2024-05-24 14:57

Serial Skazana to jedna z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych w ostatnich latach. Widzowie TVN niezwykle mocno go polubili i z zapartym tchem śledzili przygody Alicji Mazur, którą gra Agata Kulesza. Niewkluczone jednak, że dostęp do czwartego sezonu serialu może być nieco utrudniony. Nie wszyscy będą zadowoleni.

Serial Skazana hitem TVN

Nie każdy serial osiąga sukces w telewizji, gdyż widownia w ostatnich latach stała się mocno wybredna i wiele oczekuje od produkcji, które ogląda. TVN w ostatnich latach udowadnia jednak, że jest w stanie stworzyć dobry serial bez większych przeszkód. Najlepszym dowodem na to jest Skazana, która do tej pory doczekała się trzech sezonów. Serial opowiada o sędzi, Alicji Mazur, która niespodziewanie dla siebie trafia do więzienia i musi zmierzyć się z różnymi trudnymi sytuacjami, w tym m.in. z utratą córki. W produkcji Skazana możemy zobaczyć niezwykle dobrze wykreowane postaci, w które wcielają się m.in. Agata KuleszaAdam WoronowiczMichał CzarneckiAleksandra Adamska czy Bartłomiej Topa. Nic dziwnego, że wiele osób czeka na czwarty sezon serialu SkazanaKiedy nowy sezon Skazanej?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Skazana 4: gdzie oglądać? Stream online

Wielu widzów na serial Skazana 4 czeka z zapartym tchem. W tej produkcji ma zostać bowiem wyjaśnionych wiele wątków z minionych sezonów. Co jeszcze wydarzy się w życiu Alicji Mazur, w którą wciela się Agata Kulesza? O tym według Wirtualnych Mediów mamy dowiedzieć się już w okresie wakacyjnym, bo to wtedy TVN ma planować premierę czwartego sezonu serialu Skazana. Do tej pory produkcję mogliśmy oglądać najpierw w Playerze, a potem z opóźnieniem na antenie TVN. Zdaniem serwisu niewykluczone, że tym razem Skazana 4 najpierw pojawi się na platformie Max, która ma ruszyć w Polsce 11 czerwca. Czy to oznacza, że osoby posiadające Playera nie będą mogły obejrzeć nowego sezonu serialu Skazana lub będą musiały na niego poczekać nieco dłużej? Mamy nadzieję, że nie, ponieważ wielu widzów mogłoby być mocno niezadowolonych.