telewizja

Farma 3: Amanda zabrała głos! Widzowie zarzucali, że program jest pod nią ustawiony

2024-02-23 14:02

Ten sezon programu Farma 3 przejdzie historii. Choć nie wiemy czy na pewno będzie to najlepsza edycja, gdyż wielu widzów dość mocno na nią narzekało. Głównie ze względu na to, co mogliśmy oglądać w odcinkach. Obrywała m.in. Amanda, której zarzucano, że program jest pod nią ustawiony. Teraz zabrała głos.

Farma 3: Amanda krytykowana przez widzów

Takiego sezonu jeszcze nie było. Zdaniem widzów Farma 3 zapisze się w historii jako edycja z największą ilością dram, intryg i manipulacji. Część oglądających tak mocno zraziła się przez to do programu, że w komentarzach nie brakowało głosów, że przestają oglądać Farma 3 i powinna to być ostatnia edycja. Wśród opinii internautów wielokrotnie pojawiało się też jedno imię - Amanda. To ta uczestniczka wzbudzała wśród widzów ogromne emocje. Choć część osób ją wspierała, a nawet dodawała komentarze "#teamamanda", to zazwyczaj przeważała jednak krytyka. Widzowie wpadali na najróżniejsze pomysły na to, dlaczego Amanda mimo swojego zachowania nadal jest w programie Farma 3. Niektórzy twierdzili, że jest rodziną prowadzącej, inni, że program jest po prostu pod nią ustawiony. Co na to sama Amanda?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Amanda odpowiada widzom!

W każdym programie reality show zawsze znajduje się jedna osoba, za którą widzowie od samego początku nie przepadają. W przypadku show Farma 3 ich wybór padł na Amandę. To właśnie ta uczestniczka musi mierzyć się z krytyką w komentarzach i licznymi zarzutami ze strony widzów. Ci nie ukrywają, że nie są szczególnie zadowoleni z tego, że Amanda zaszła w programie Farma 3 tak daleko, choć za nią nie przepadają. Z czego to wynika? Komentujący uważają, że Amanda ma powiązania rodzinne z ważnymi osobami w programie lub produkcja po prostu daje jej fory.

jestem ciekawa czy produkcja powie kiedyś dlaczego Amanda zawsze jakoś " fartem" przechodzi - napisał jeden z komentujących.

to nie fart po prostu chyba ciężko zrozumieć, że ktoś walczy do końca i jest mocnym zawodnikiem.🤷‍♀️ Bo już nudne jest to czytanie o fartuch, ustawkach i nie wiadomo czym jeszcze. Tam było więcej osób niż ja i każdy to potwierdzi. - odpisała Amanda.

Czy ta odpowiedź przekona widzów? Pożyjemy, zobaczymy. A nowe odcinki Farma 3 można zobaczyć z kolei od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.