telewizja

Farma 3: Angelika jest w finale niesprawiedliwie? Powinna odpaść przez jeden szczegół

2024-03-01 13:39

Po wielu tygodniach nerwów i emocji nadszedł ten dzień. Dotarliśmy do finału programu Farma 3. Jeśli jednak myśleliście, że to uspokoi emocje widzów - byliście w błędzie. Po ostatnim odcinku, w którym dowiedzieliśmy się, że Angelika znajduje się w finale - w sieci zawrzało. Widzowie twierdzą, że powinna odpaść.

Farma 3: Angelika w finale

Przedostatni odcinek programu Farma 3 przyniósł widzom jeszcze więcej emocji, niż wszystkie, które dotychczas mogliśmy oglądać. Do tego stopnia, że niektórzy fani programu pisali w komentarzach, że po jego zakończeniu się rozpłakali. Wszystko dlatego, że w przedostatnim epizodzie Farma 3 z programem pożegnała się Renia, która była ulubienicą widzów. I choć, jak każdy z uczestników tej edycji miała trochę za uszami - to widzowie ją uwielbiali. Tak mocno, że uważali, że to właśnie Renia powinna znaleźć się w finałowej trójce Farma 3 i wygrać program. Tak się jednak nie stało. Renia odpadła na ostatniej prostej pokonana przez Angelikę. Tym samym finał programu, to Maciek, Angelika i Amanda. Ten skład nie przypadł oglądającym do gustu. Mało tego - uważają, że Angelika znalazła się w nim niesprawiedliwie.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Angelika powinna odpaść?

Fani programu Farma 3 zwracają w tej edycji uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Wszystko dlatego, że przez ostatnich kilka tygodni musieli żegnać w programie swoich faworytów. Nie inaczej było i w przedostatnim odcinku Farma 3. Przegrana Reni wyraźnie zasmuciła internautów. Ci zaczęli zwracać uwagę na szczegóły zadania, które miała do wykonania Angelika. Jak twierdzą internauci - zachowanie Maćka w konkurencji było nieodpowiednie. Dlatego on i Angelika lub jedno z dwóch powinno odpaść z Farma 3 w wyniku dyskwalifikacji. W komentarzach zawrzało.

nie sprawiedliwe jest to ze maciej mówił andżelice przy pierwszym pojedynku jak ma ustawić litery

Nikt nie reagował na podpowiedzi. Żenada. Nawet w szkole za podpowiedzi są oddawane sprawdziany. Program ustawiony.

A propo za podpowiadanie powinna być dyskwalifikacja to nie sprawiedliwe !

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Te jednak raczej za wiele już nie zmienią i dziś zgodnie z zapowiedziami w finałowej trójce do głosowania znajdą się Maciek, Amanda i Angelika. A początek finałowego odcinka Farma 3 o 20:00 w Polsacie.