telewizja

Farma 3: Maciek dotrze do finału? W oczach widzów traci coraz mocniej

2024-02-27 13:07

Już w piątek dowiemy się, kto zwycięży w show Farma 3. Na ten moment wielu widzów czeka od kilku tygodni, gdyż zastanawiają się czy będzie to Amanda, czy ktoś zupełnie inny. Wśród faworytów ostatnio był wskazywany Maciek. Jednak ten zbiera coraz więcej krytyki ze strony widzów. Czy dotrwa do finału?

Farma 3: Maciek wygra program?

Już za kilkadziesiąt godzin dowiemy się, kto zwycięży w programie Farma 3. Emocje z odcinka na odcinek rosną coraz bardziej, a widzowie czekają na ten moment z niecierpliwością. Wszyscy są bowiem ciekawi, kto wygra Farma 3 po wielu tygodniach dram, manipulacji i knucia jednych przeciwko drugim na ekranie. Ten sezon w ocenie widzów zapisze się bowiem w historii jako jeden z najgorszych, jeśli nie najgorszy. Nie brakowało komentarzy, że odcinki trudno się ogląda, a w Farma 3 jest za mało zwierząt, a za dużo plucia jadem ze strony uczestników. Krytykę ze strony widzów zbierała m.in. Amanda. Jednak w ostatnim czasie do grona uczestników, którym mocno obrywa od oglądających dołączył Maciek. Choć jeszcze niedawno wszyscy chwalili go za to, jak porozwalał sojusze w Farma 3.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Maciek w ogniu krytyki

Czy w jednym tygodniu można czytać na swój temat setki pozytywnych komentarzy, a w drugim zbierać łomot? W Farma 3 wszystko jest możliwe, o czym na własnej skórze przekonuje się właśnie Maciek. Chłopak najpierw był szarą, cichą myszką, która przemykała przez tygodnie w Farma 3, potem zasłynął tym, jak ograł wszystkich uczestników i porozwalał sojusze, za co dostawał liczne gratulacje od widzów. Teraz jednak komentarze z pochwał zmieniły się nagle w ostrą krytykę. I nie ma w tym przesady. Maciek jest wręcz linczowany przez widzów Farma 3.

Maciek to taki skarżypyta klasowy, na każdego musi coś powiedzieć, każdego wydać, na każdego naskarżyć bleeee rzygac się chce

Maciek odrzuca od pierwszego słowa. Nigdy nie miałam do kogoś takiej niechęci jak mam do Niego. Strasznie źle mu z oczu patrzy. A dzisiejszym zachowaniem tylko potwierdził swoją Marność.

Maciek człowieku , przykleiłes się do Angi , ona ma chłopaka , a Ty nawet zazdrości i złośliwości w stosunku do niego nie potrafisz powstrzymać. Knujesz tak jak Marta i powinieneś wylecieć następny

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Czy zachowanie Maćka w programie wpłynie na to, że będzie musiał pożegnać się z show? A może się jednak opłaci i zaprowadzi Maćka po zwycięstwo? Tego dowiecie się z nowych odcinków Farma 3, które można oglądać jeszcze do piątku o 20:00 w Polsacie.