telewizja

Farma 3: Maciek ostro podpadł tym widzom. A jeszcze niedawno chcieli go w finale!

2024-02-20 12:09

Sympatie i antypatie widzów programu Farma 3 zmieniają się z odcinka na odcinek. Po tym, jak z programu odpadł Seweryn, na głównego zwycięzcę show zaczęto typować Maćka. Teraz nagle jednak wszystko całkowicie się odwróciło. Okazuje się, że wbrew wcześniejszym opiniom, Maciek przestał być ulubieńcem fanów show Farma 3.

Farma 3: Maciek przeskrobał sobie u widzów

Uczestnicy programu Farma 3 nie mają z widzami łatwego życia. Jednego dnia są przez nich uwielbiani, a następnego nagle okazuje się, że jednak lepiej, gdyby ich nie było. Mało tego, obecny sezon programu Farma 3 sprawia, że wystarczy jeden, drobny zapalnik, by nagle widzom puściły nerwy. Temu sprzyja z pewnością fakt, że nie brakuje osób, które nie są do końca zadowolone z tego, jak wygląda obecna edycja programu. Tym razem Farma 3 skupia się bowiem przede wszystkim na uwidacznianiu intryg, manipulacji i knucia ze strony uczestników, a nie pokazywaniu zwierząt, za co widzowie mocno krytykują program. Za samo knucie i niefajne zachowania ganią z kolei uczestników. W ostatnim czasie mocno obrywa m.in. Amanda i Marta. Lecz zasadniczo każdy przeskrobał sobie czymś u widzów. Do tej pory wydawało się, że najmniej odczuł to Maciek. I to jego widzowie typowali do zwycięstwa w programie po tym, jak odpadł z niego Seweryn. Czy to nadal aktualne?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Farma 3: Maciek nie wygra programu?

Odpadnięcie Seweryna z programu Farma 3 mocno pokrzyżowały plany widzów. Ci widzieli go bowiem w finale i mieli zamiar na niego głosować, gdyż był jednym z najbardziej lojalnych i pracowitych uczestników. Finalnie odpadł jednak z show. Po tym wydarzeniu wydawało się, że szanse na zwycięstwo ma Maciek. W sieci nie brakowało bowiem pozytywnych komentarzy o tym uczestniku programu Farma 3. Czy Maciek może się już jednak pożegnać z szansami na zwycięstwo? W sieci pojawiło się nagle zatrzęsienie komentarzy, które nie do końca mu sprzyjają.

Niewiem czemu ale w Maćku coś jest nie tak. Nie przekonuje mnie ta osoba.

cos zaczal kombinowac... niby byl za Amanda ... a teraz chce ,zwby dobro zwyciezylo... nic tu sie nie zgadza

Nie jestem w stanie polubić Maćka nawet jak wyzuci Amandę , zbyt często przyczynił się do odejścia spoko wartościowych ludzi

- piszą fani na profilu programu Farma 3.

Czy przy takich komentarzach Maciek przy dotarciu do finału miałby szansę na wygraną? Tego nie wiemy, jednak na pewno wszystko rozstrzygnie się w kolejnych odcinkach Farma 3. A te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.