telewizja

Farma 3: Marcin odpadł z programu i zdradził, co zamierza zrobić Tobiaszowi! Tego nikt się nie spodziewał

2024-02-28 15:28

Ostatnie tygodnie w programie Farma 3 dostarczyły nam mnóstwo emocji. A może raczej - dostarczyli ich uczestnicy show. Z programu po kolei odpadali faworyci widzów, a ostatnio pożegnał się z nim Marcin, który był typowany na zwycięzcę. Ten na live na profilu programu zapowiedział, co zrobi Tobiaszowi.

Farma 3: Marcin odpadł z programu

Ostatni odcinek programu Farma 3 przyniósł niektórym widzom dużo smutku. Wszystko dlatego, że po wielu tygodniach z rozgrywki o wygraną dużej kasy i złotych wideł odpadł Marcin. Fani show Farma 3 już od kilku tygodni mieli problem, by wskazać potencjalnego zwycięzcę tej edycji, ponieważ ich faworyci odpadali tydzień po tygodniu. Marcin był jedną z ostatnich osób w Farma 3, która dla oglądających zasługiwała na zwycięstwo. Ten sezon to bowiem w wielu przypadkach osoby, które w głowie mają przede wszystkim wygraną i do finału chcą iść po trupach do celu. Niestety, Marcin po zadaniu, z którym mierzyli się uczestnicy w ostatnim odcinku Farma 3 musiał opuścić program. Nieoczekiwany zwrot akcji nastąpił jednak już po zakończeniu odcinka. Marcin zapowiedział bowiem, co zrobi Tobiaszowi.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 3: Marcin ma prezent dla Tobiasza

Po tym, jak w programie ogłoszono, że Marcin odpada z Farma 3 zaczęły się dziać mocno zaskakujące rzeczy. Na tradycyjnym live po odcinku były problemy, żeby połączyć się z Marcinem. Szymon go bowiem nie widział i nie słyszał. Finalnie jednak transmisję udało się przeprowadzić i z ust Marcina padły dość zaskakujące słowa. Ten zdradził bowiem, na co może liczyć Tobiasz, który z Farma 3 odpadł już jakiś czas temu. Okazuje się, że Marcin ma dla niego prezent. Zapowiedział, że ma dla niego czarny amulet. Kiedy Tobiasz go otrzyma? Być może podczas finałowego odcinka, który w Polsacie obejrzymy już w najbliższy piątek o 20:00. Co ciekawe Tobiasz i Marcin z Farma 3 faktycznie mocno się polubili. Na ich profilach pojawiły się bowiem wspólne fotki, sugerujące, że "braci się nie traci". Powodzenia chłopaki!