Farma 3: nie uwierzycie, jak wygląda teraz Seweryn! Zmienił się nie do poznania

i

Autor: materiały prasowe, instagram.com/seweryn_kielpin

telewizja

Farma 3: nie uwierzycie, jak wygląda teraz Seweryn! Zmienił się nie do poznania

2024-03-12 14:15

Farma 3 była jednych z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w ostatnich tygodniach. Trudno się zresztą dziwić, ponieważ w show działo się bardzo wiele. Jedną z kluczowych postaci był w nim Seweryn. To on został ulubieńcem widzów. Ostatnio jednak uczestnik mocno zaskoczył fanów swoim wyglądem.

Farma 3: Seweryn był ulubieńcem widzów

Choć od finału programu Farma 3 minęło już trochę czasu, to wielu widzów z nostalgią wspomina ostatni sezon tego show. Program wzbudzał bowiem ogromne emocje. Towarzyszyła nam mieszanka złości, śmiechu i wzruszeń. W Farma 3 nie brakowało bowiem dram, spiskowania uczestników i rozpadających się sojuszy. Finalnie w produkcji zwyciężyła Angelika, która w finale znalazła się z Amandą i Maćkiem. Jednak przez wiele odcinków widzowie mocno trzymali kciuki za Seweryna, który ich zdaniem najbardziej zasłużył na wygraną. Ten w Farma 3 wykazywał się bowiem pracowitością, a przy tym był niezwykle sympatyczny. Właśnie dlatego widzowie rolniczego show uważali, że to Seweryn powinien zdobyć nagrodę. Ten odpadł jednak z Farma 3 na kilka odcinków przed finałem. Ostatnio Seweryn pokazał się swoim fanom. Ten widok mógł ich zaskoczyć.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Farma 3: Seweryn poddał się operacji

Wydawać by się mogło, że Seweryn z Farma 3 jest facetem idealnym. Nie tylko jest pracowity i sympatyczny, ale i ma sukcesy, a także świetnie wyrzeźbione ciało. Trudno mu odmówić też ładnej twarzy. Mimo to, Seweryn z programu Farma 3 postanowił w sobie coś zmienić. Ostatnio wybrał się na specjalny zabieg blefaroplastyki powiek. Ten wykonuje się w przypadku opadających powiek. Choć Seweryn raczej nie może narzekać na urodę, to jednak się na niego zdecydował, by wyglądać jeszcze lepiej. Dlatego teraz, po zabiegu możemy go oglądać na insta stories ze specjalnymi opatrunkami pod oczami. Przez co trudno go rozpoznać. Jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądał efekt finalny. Jednak patrząc na ogólną urodę Seweryna z Farma 3 - będzie on promieniujący.