telewizja

Farma 3: to ostatni sezon programu? Wszystko jest już jasne

2024-02-23 13:41

Farma 3 zbliża się wielkimi krokami do finału. Jedni ubolewają, ponieważ przywiązali się do dram, które mogliśmy oglądać na ekranach w tym sezonie. Drudzy cieszą się, bo mieli już dość obserwowania ciągłych manipulacji i niemiłych słów. Sporo było też głosów, że program powinien zniknąć na zawsze. Czy tak się stanie?

Farma 3: nowa edycja nie powstanie?

Chyba żaden sezon tego formatu nie wzbudzał takich emocji. Farma 3 przyniosła wielu widzom sporo nerwów, a niektórych doprowadziła nawet do tego, że przestali całkowicie oglądać to show. Wszystko dlatego, że uczestnicy programu Farma 3 w tym sezonie dali wyjątkowy popis ciągłych intryg, manipulacji i oszukiwania siebie nawzajem. Wśród komentarzy nie brakuje głosów, że tego sezonu nie powinien wygrać tak naprawdę nikt, bo każdy ma coś za uszami. Przez dłuższy czas idealnym kandydatem do wygrania Farma 3 wydawał się Seweryn, jednak chłopak odpadł z programu, co nie spodobało się widzom. Część z nich uważa nawet, że program jest jedną wielką ustawką i wszystko odbywa się wedle zaplanowanego scenariusza. Dlatego niektórzy widzowie uznali, że kolejna edycja po tym, co zobaczyliśmy w Farma 3, nie powinna powstać.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: casting do nowego sezonu

Na profilu programu Farma 3 nietrudno znaleźć negatywne komentarze o obecnym sezonie. Widzowie mają do niego sporo uwag. Ich zdaniem na ekranach było zbyt mało pokazywania zwierząt i zadań z nimi w roli głównej. Za dużo skupiano się z kolei na dramach między uczestnikami. Te często dominowały bowiem w odcinkach, przez co można było odnieść wrażenie, że uczestnicy przez 24/7 nie robili nic innego poza spiskowaniem i ustalaniem strategii, jak pokonać swoich konkurentów w Farma 3.

ja uważam że to powinien być ostatni sezon farmy bo to co się dzieje to istna porażka

z farmy zrobiły się trude sprawy

ten sezon i program zrobił się żałosny. Od paru odcinków przestałam oglądać. Szkoda nerwów.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Jeśli jednak myśleliście, że Farma 3 była ostatnim sezonem tego programu, to byliście w błędzie. Trwają bowiem castingi do kolejnej edycji. Zanim ta jednak wystartuje, to przed nami jeszcze kilka odcinków Farma 3. Te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.